Hrajú sa na neprístupné, no často za túto masku skrývajú len sklamanie z predošlých vzťahov. Čo však spraviť, ak práve o takéto dievča máš záujem? Tu je niekoľko rád.

Oči sú bránou do duše

A v tomto prípade to platí o to viac.  Nedostupné dievčatá majú často strach z toho, že by do ich života malo vstúpiť opačné pohlavie. Mnoho z vecí, ktoré by chceli povedať, nechávajú visieť vo vzduchu, cielene sa vyhýbajú  zásadným rozhodnutiam o možných budúcich vzťahoch. No aj tú najsilnejšiu povahu dokáže prelomiť úprimnosť. Jej oči klamať nebudú a ona vie, že ani tie tvoje. Daj jej prostredníctvom očného kontaktu jasne najavo, že ti môže veriť.

elitedaily-dejan-ristovski-couple-by-lake-800x400

Často krát neverbálne prejavy presvedčia druhého človeka viac, ako prázdne slová.  Každé dievča či žena potrebuje cítiť, že ti môže povedať úplne všetko. Zároveň však nechce byť do ničoho tlačená nasilu. Preto odhliadnuc od toho, či je deň alebo noc, ukáž jej, že si tu pre ňu. V správnej chvíli stačí jeden hlboký pohľad aby pochopila, že už nie je len sklamanou ženou, ale že si zaslúži byť ľúbená.

Ruka v ruk(áv)e 

Všetky milujú dotyky. A nielen tie, ktorými ju obdaruješ v posteli. Najväčšie kúzlo majú tie nečakané. Chyť ju za ruku keď kráčate po ulici alebo sedíte v kaviarni. Vyhľadaj jej pokožku, keď  zbadáš, že nie je vo svojej koži.  Ak pocíti, že jej prítomnosť vnímaš a vyžaduješ,  bude si to vážiť.

Rovnako to platí aj o bozkoch. Či sú to krátke pusy alebo dlhé, vášnivé bozky, cestu k srdcu tvojej vysnívanej ti určite skrátia. Je to romantické, je to sexy a hlavne účinné. Dievčatá považujú bozkávanie za jednu z ich najobľúbenejších foriem predohry. Preto jej aj touto cestou môžeš ukázať, čo všetko ju s tebou čaká. Ani pri bozkávaní však nesústreď všetku pozornosť len na pery. Zahľaď sa jej do očí, prejdi je prstami po lícnej kosti či zahrabni do vlasov. Ukážeš tak, ako veľmi ti záleží na tom, aby sa cítila príjemne.

elite-daily-daring-wanderer-dating-800x400

Nechaj sa viesť

Ženy a dievčatá milujú cítiť sa vo vedení. Keď veci robia až vtedy, keď chcú. Sú emancipované a podľa toho sa predsa musia správať. Preto ju nikdy k ničomu netlač. Mohla by sa zľaknúť alebo sa cítiť do niečoho nútená. Nechaj ju, nech je presun z méty na métu  aspoň naoko iniciovaný ňou. Neprestávaj byť trpezlivý, krôčik po krôčiku sa tak dopracuješ k pozitívnemu výsledku.

Sú silné a nezávislé. No niekde vnútri stále plné sklamania. Ak však pocíti, že stojíš za ňou a že je pre teba výnimočná, stane sa z nej presne taká žena, akú si v nej videl. Budeš prekvapený, no aj od tých najostrejších hrán sa postupne dá dopracovať k pokožke citlivej na každý tvoj dotyk.

zdroj fotografií: elitedaily