Chlap s ťažkým osudom

Nikto nikdy nemal dokonalý život. Každému z nás sa dejú osudové veci, ktoré nevieme ovplyvniť. Či je to smrť milovaného člena rodiny, nepekné skúsenosti z predošlých vzťahov alebo zdravotné problémy. Napriek týmto nepríjemnostiam však musíme kráčať ďalej. Veď taký je život a nevieme ho zmeniť. Chlap s ťažkým osudom však nepodľahne každej. 

Možno si sa už aj ty stretla s chalanom, ktorý sa silou-mocou nechcel viazať. Nemuselo to však byť v tebe, ale napríklad v tom, čo si už stihol prežiť. Možno mal ťažký život a to ho tak psychicky poznačilo, že si okolo seba vytvoril vysoké hradby, ktoré nemôžeš prebiť.

zdroj: Unsplash/itsmiki5

Možno navždy prišiel o milovanú mamičku, má nevyliečiteľnú chorobu alebo mu proste iba ublížila bývalá priateľka. To všetko sú závažné okolnosti, ktoré by ti mali už predpovedať, že to s ním bude veľmi ťažké. Takéto udalosti totiž dokážu človeka neuveriteľne ovplyvniť a poznačiť.

Všetko sa dá, keď sa chce. Ver tomu, že ženy majú neuveriteľnú moc prebúrať aj takéto silné steny. Musíš iba vedieť ako na to. Ak budeš čítať ďalej, dozvieš sa, ako sa mu dostaneš pod kožu. A nielen to. Takéto smutné udalosti totiž medzi ľuďmi dokážu vytvoriť nerozbitné puto.

Ublížila mu bývalá priateľka

Každému z nás už niekto ublížil. Z vlastnej skúsenosti preto vieme povedať, aké to dokáže byť nepríjemné a ako veľmi to bolí. Ešte horšie je to v prípade, keď sme milovali z celého srdca a mysleli si, že toto je už konečne človek, s ktorým zostarneme.

Vždy sa rozchádzame z dobrého dôvodu. Nikdy to nie sú maličkosti, ktoré sa nám vo vzťahu nepáčia. Spomeň si však na chlapov, ktorí ti ublížili tak, že si kvôli nim prestala veriť v lásku. To isté sa možno stalo aj jemu a preto sa teraz bojí iba pomyslenia na slovo „vzťah“.

zdroj: Unsplash/Ayo Ogunseinde

Túto stenu prebúraš jednoduchým spôsobom. Skús napríklad aj rady, ktoré sme ti už viackrát odporúčali. Ukáž mu, že si lepšia ako jeho bývalá a neustále ho uisťuj, že nie všetky ženy sú rovnaké. Činy sú však viac ako slová a tak mu to dokazuj napríklad raňajkami do postele, večerou pri sviečkach, pusou na čelo alebo hmotným darčekom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating