Unsplash/nikilee

Nikto nikdy nemal dokonalý život. Každému z nás sa dejú osudové veci, ktoré nevieme ovplyvniť. Či je to smrť milovaného člena rodiny, nepekné skúsenosti z predošlých vzťahov alebo zdravotné problémy. Napriek týmto nepríjemnostiam však musíme kráčať ďalej. Veď taký je život a nevieme ho zmeniť. 

Možno si sa už aj ty stretla s chalanom, ktorý sa silou-mocou nechcel viazať. Nemuselo to však byť v tebe, ale napríklad v tom, čo si už stihol prežiť. Možno mal ťažký život a to ho tak psychicky poznačilo, že si okolo seba vytvoril vysoké hradby, ktoré nemôžeš prebiť.

zdroj: Unsplash/itsmiki5

Možno navždy prišiel o milovanú mamičku, má nevyliečiteľnú chorobu alebo mu proste iba ublížila bývalá priateľka. To všetko sú závažné okolnosti, ktoré by ti mali už predpovedať, že to s ním bude veľmi ťažké. Takéto udalosti totiž dokážu človeka neuveriteľne ovplyvniť a poznačiť.

Všetko sa dá, keď sa chce. Ver tomu, že ženy majú neuveriteľnú moc prebúrať aj takéto silné steny. Musíš iba vedieť ako na to. Ak budeš čítať ďalej, dozvieš sa, ako sa mu dostaneš pod kožu. A nielen to. Takéto smutné udalosti totiž medzi ľuďmi dokážu vytvoriť nerozbitné puto.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieDating