Ako muži ničia vzťahy

Spôsobov, ako muži ničia svoje vzťahy, je hneď niekoľko. Nehovoríme teraz o závažných zlyhaniach v podobe nevery či klamstiev, ale zamerali sme sa na maličkosti a veci z každodenného života, s ktorými máš určite aj ty nejakú skúsenosť.

Najhoršie na tom je, že chlapi si to často ani neuvedomujú, ale práve takéto drobnosti môžu za zhoršenie kvality vzťahu alebo následný rozchod. Aj tebe tieto veci prekážajú?

Nemajú záujem o komunikáciu

Nechcú sa rozprávať a keď aj náhodou niečo hovoríme, nepočúvajú nás a len sa tak tvária. Nerozprávajú o svojich pocitoch a o tom, čo ich vo vnútri trápi, netrápi ich ani to, čo bude v budúcnosti. Komunikácia je pritom základným pilierom zdravého vzťahu.

Nepomáhajú s chodom domácnosti

Nič neurobia sami od seba a so všetkým sa im musíme doprosovať. A niekedy to dokonca neurobia ani napriek tomu. Tvrdia, že ide o ženské činnosti, ktoré by mala urobiť partnerka. Nevedia si odhodiť ani špinavé veci do koša na bielizeň a nevezmú ani špinavý riad zo stola, okolo ktorého prechádzajú. Samozrejme, česť výnimkám.

Netrávia dosť času s partnerkou

Nevenujú svojej drahej dostatok pozornosti, nepripravujú prekvapenia, neberú ju na rande a radšej trávia čas vo fitku alebo s kamošmi. Aj osobné záujmy sú dôležité, ale nemali by byť na úkor dvojice.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating