žena bozkáva muža v zime

Ako mu pomotať hlavu? Na túto otázku chce poznať odpoveď väčšina nezadaných žien, ktoré stretli chlapa snov. Máš nejakého crusha, ktorého chceš zbaliť no nevieš ako? Poradíme ti, ako na teba nedokáže zabudnúť a bude na teba myslieť noci, dni.

Podobných návodov je plný internet. A možno si väčšinu z nich aj skúsila, no nikdy sa ti to podľa nich nepodarilo aj zrealizovať. Prax je iná, ako teória. V týchto štyroch prípadoch to ale určite bude fungovať.

Párik sa na seba pozerá v snehu
zdroj: Unsplash/Ryan Hoffman

Buď zvodná, no zároveň prirodzená

Ak chceš niekoho získať, musíš byť prirodzená a sama sebou. Nesmieš ale zabudnúť na to, že treba, aby si bola aj zvodná. Potrebuje cítiť, že o neho niekto má záujem, no nebuď príliš prístupná. Ani to chlapi nemajú radi.

Zlatá stredná cesta je vo všetkom najlepšia. Musíš teda nájsť vyváženie medzi tým, ako byť zvodná a zároveň prirodzená. Na nič sa nehraj a nepreberaj manévre od kamarátok či od skúsenejších báb. Buď originálna a intuitívna.

Keď sa teda s ním rozprávaš, nerob to, čo robia ostatné. Napríklad, smej sa iba z vtipov, ktoré sa ti naozaj zdajú vtipné. Dotkni sa ho iba vtedy, keď sa to hodí. Nezrkadli ho a prinúť ho, aby on opakoval po tebe.

žena vie ako mu pomotať hlavu a smeje sa s ním
zdroj: Unsplash/ahmedabdellatef

Staraj sa o seba

Chlapi nemajú radi ženy, ktoré sa nestarajú o svoj zovňajšok. Nemusí to byť nejaká prehnaná starostlivosť. Ani to neobľubujú. Rovnako ako v predošlom prípade, aj tu musíš nájsť zlatú strednú cestu.

Pokojne choď na manikúru, no nepreháňaj to. Netreba, aby si mala neuveriteľne dlhé a vymaľované nechty. Postačí prirodzenosť, no keď sa ti zlúpe lak, jeho zbytok odmaľuj. Nie je pekné, keď máš nepekné zvyšky laku na nechtoch.

Netráv v kúpeľni nenormálne veľa času. Daj si jemný make-up a vyraz s ním na rande. Necháp to ani tak, že sa netreba holiť. Staraj sa aj o svoje vlasy a nepremávaj sa pred ním so strapatými a mastnými vlasmi.

žena v posteli
zdroj: Unsplash/Toa Heftiba

Vynikaj z davu

Napriek všetkým predošlým radám ale musíš vyniknúť z davu, aby si ťa všimol a aby si bola iná ako ostatné. Nesmieš niečo siliť. Nesmieš byť taká, ako jeho bývalá. Nepatri medzi ženy, ktoré sa snažia ísť s davom.

Buď originálna, prirodzená, sama sebou. Buď krásna, očarujúca a iná ako ostatné. Buď tá, o ktorej si povie, že nie všetky ženy sú rovnaké. Nebudeš vynikať z davu tak, že na seba natrieš hŕbu make-upu. Nevynikneš výstrihom až po pupok a krátkou sukňou. Skôr ťa bude brať ako tú, ktorú už dostal každý a to určite nechceš. A ver tomu, že ani on.

baba sa smeje na muža
zdroj: Unsplash/Mubariz Mehdizadeh

Sprav prvý krok

Pre mnoho žien je toto najzložitejší bod. Nie každá žena je totiž extrovertka a kvôli strachu nedokáže osloviť každého chlapa. A nielen toho. Nevie sa prihovoriť ani k niekomu na ulici, aby sa ho opýtal na cestu, pretože sa hanbí. Strach ale treba prekonávať.

Napriek všetkému by si mohla skúsiť prvý krok napríklad cez správy. Napíš mu. Alebo donúť jeho, aby sa ti prihovoril. Pomocou predošlých bodov budeš neodolateľná a ver tomu, že ťa osloví aj on sám. Držíme palce!

O tom, ako mu pomotať hlavu, sme ti už ale písali viacero článkov. Jeden z nich sa ti zobrazí napríklad aj po kliknutí SEM. Ak ti ani tieto rady teda nepomôžu, skús si prečítať a praktizovať iné body. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating