Láska môže byť nesmierne vzrušujúcim zážitkom pre každú z nás. Aby ste s partnerom budovali dobrý vzťah, mali by ste navzájom vedieť, po čom túžite. Pokiaľ ho naozaj miluješ, dávaš mu to aj patrične najavo. Objatia a bozky môžu znamenať oveľa viac, než si myslíš. No veľakrát sa láska prejavuje prostredníctvom sladkých slov, ktoré tvojho partnera nesmierne potešia.

Vedela si však, že každé znamenie zverokruhu si vyznanie lásky predstavuje inak? Každý máme iné preferencie, aj čo sa týka vyznania lásky. Tvojho partnera poteší niečo úplne iné ako teba. Rovnako – iným spôsobom vyznáva lásku ako ty. Takýmto spôsobom mu môžeš dať najavo svoju lásku na základe jeho znamenia zverokruhu:

Baran

Skrýva sa v ňom veľké odhodlanie, takže sa nebojí dávať najavo svoju lásku. Občas sa dokonca môže zdať, že je až príliš rýchly. Je veľký optimista a z tohto dôvodu ľudia vyhľadávajú jeho spoločnosť. Získaš si ho, ak mu povieš niečo roztomilé, niečo, čo si navždy zapamätá. Ak sa s ním chceš viac zblížiť, oceň jeho snahu.

Býk

Je neskutočne romantickým a láskyplným tvorom. Má rád akékoľvek vyznanie lásky a priam zbožňuje, ak sa jeho partner nebojí mu povedať, že ho miluje. Ak nájde niekoho takého, odhalí mu všetky svoje city. Partner by mu mal dať najavo svoju lásku a tiež to, že je šťastný, ak môže byť s ním.

Blíženci

Je veľmi expresívny a láska je pre neho akýmsi vzrušením či ozvláštnením stereotypov. Je veľmi láskavý a najsladšia vec, akú mu môžeš povedať, je to, koľko srandy si užiješ v jeho prítomnosti. Ak muž v tomto znamení niekoho miluje, v jeho prítomnosti znervóznie. Je dôležité, aby si mu dala najavo svoje city. Skús mu povedať, že túžiš s ním mať krásne spomienky, na ktoré nikdy v živote nezabudneš.

zdroj: instagram.com/couplegoals

Rak

Je emotívny a má rád ľudí, ktorí sa  neboja dávať najavo svoje pocity. No aj on sa občas cíti vo vzťahu dosť neisto. Preukáž mu svoju lásku a povedz mu, že tu pre neho vždy budeš. Bez ohľadu na to, čo sa stane.

Lev

Miluje, ak má vôkol seba ľudí, na ktorých mu nesmierne záleží – rodinu a priateľov. Aj keď nie je pri tebe, chce si byť istý, že na neho neustále myslíš. Chlap v tomto znamení je sebavedomý a srdečný, takže vzťah je pre neho nesmierne dôležitý. Jeho srdce si získaš tak, že mu dáš najavo, aký je zábavný.

Panna

Toto znamenie sa snaží najviac zo všetkých a očakáva, že jeho snahu aj patrične oceníš. Z tohto dôvodu je nesmierne pyšný a na seba veľmi tvrdý. Povedz mu, že jeho srdce je rovnako krásne a dôležité ako jeho myseľ a tým mu dáš najavo, ako veľmi ho miluješ.

Váhy

Snaží sa o to, aby všetci, na ktorých mu záleží, boli neustále šťastní a spokojní, až zabúda na svoje vlastné šťastie. Vždy sa stará o tých, ktorých miluje, v dôsledku čoho býva na seba až priveľmi prísny. Preto mu treba dať najavo, že jeho úsilie nebolo márne a jeho láska a prítomnosť je všetko, čo potrebuješ.

zdroj: instagram.com/couplegoals

Škorpión

Do všetkého sa púšťa s neuveriteľnou vášňou, čo z neho robí dokonalého milujúceho chlapa. Je neuveriteľne odvážny, nikdy sa nevzdáva a snaží sa vyskúšať naozaj všetko. Nerád sa so svojimi tajomstvami zdôveruje iným, takže je niekedy naozaj náročné zistiť, ako ho potešíš. Povedz mu, že miluješ jeho zapálenie a vášeň – možno bude k tebe otvorenejší.

Strelec

Chce počuť od svojej polovičky niečo čestné a úprimné. Miluje, ak s ním jeho partnerka chce plánovať spoločnú budúcnosť. Občas je znepokojený, pretože mu na výbere správnej partnerky záleží a budúcnosť je pre neho nesmierne dôležitá. Preto k nemu buď otvorená a nikdy pred ním nemaj žiadne tajomstvá. Ver mi, tvoju čestnosť si zamiluje.

Kozorožec

Chlap v tomto znamení je nesmierne ambiciózny a cení si ambicióznych ľudí okolo seba. Je trpezlivý a každý svoj krok si starostlivo premyslí. Občas sa ti môže zdať trochu pesimistický, takže sa mu snaž spríjemniť jeho deň – povedz mu napríklad, že na neho neustále myslíš a chýba ti. Ocení dokonca aj tie najmenšie prejavy lásky.

zdroj: instagram.com/couplegoals

Vodnár

Je dôležité, aby si ho akceptovala taký, aký je. Nerád dáva najavo svoje pocity, potrebujú oporu toho druhého. Vždy veľa premýšľa a je nesmierne originálny. Ak pred ním otvoríš svoju dušu namiesto srdca, navždy si ťa zapamätá. Chce, aby ostatní vedeli, akí sú jedineční.

Ryby

Toto znamenie je neuveriteľne citlivé a romantické, takže láskyplné slová sú pre neho nesmierne dôležité. Miluje, ak mu povieš, že jeho ideály sú naozaj krásne a nie že má hlavu neustále v oblakoch. Je občas náladový, no po svojom boku potrebuje starostlivú partnerku.

Zdroj: yourtango.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.