Najviac na svete nenávidím byť bezmocnou. Najviac na svete si prajem, aby som ťa nikdy nemusela spoznať. Nikdy by som nepocítila také poníženie a sklamanie. Nikdy v živote by som o sebe takto nepochybovala ako teraz. Úplne si ma odrovnal, udupal najviac ako sa len dalo.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Samej seba sa musím pýtať, či mám vôbec cennú hodnotu ako žena

Tak veľmi si sa mi dostal do celého tela, pod kožu, do žíl, do srdca a do mojich myšlienok. Musím na teba myslieť, aj keď to tak veľmi nechcem. Neustále si pripomínam, aké to bolo. Aké by to predsa len bolo, keby si nebol taký hlúpy a miloval ma skutočne a vrúcne, ako muž miluje ženu a žena muža.

pexels.com

Tak veľmi chcem vidieť našu spoločnú budúcnosť

Verila som všetkým rozprávkam, ktoré si mi narozprával. Už som si začínala myslieť, že si pre mňa schopný urobiť čokoľvek. Že sa dokážeš vzdať toho, čo je pre teba dôležité, len aby si bol so mnou.

Tak silno si sa o mňa zaujímal a dával mi najavo svoje úmysly. Myslela som si, že to spolu potiahneme už navždy, ale opak bol pravdou. Chcel si ma len využiť. Chcel si sa so mnou len zahrať akúsi trápnu hru a potom sa ma zbaviť.

Keby niet chvíľ, kedy si sa mi neozval a nedal o sebe nič vedieť, nikdy by som ťa nezačala vnímať s otvorenou mysľou. Keď som ti napísala, cítila som sa ako ten najhorší človek na svete. Akoby som ťa len obťažovala svojou prítomnosťou. Nikdy nikomu neprajem tento pocit zbytočnosti.

pexels.com

Nevieš si ani len predstaviť, ako zle som sa cítila. Myšlienkami som blúdila k tým krásnym chvíľam, ktoré sme spolu prežili. Prehrávala som si všetko to pekné, čo si mi povedal. Všetko to krásne a očarujúce, čo sa mi pri tebe dostávalo. Ako si ma bozkával na moje vlhké pery, ako si si ma privinul bližšie a objal. Ako som sa pri tebe cítila chránená a pre iného nedostupná. Tak veľmi som v NÁS chcela veriť. Tak veľmi som s tebou chcela prežiť krásnu budúcnosť.

Ale buďme realisti. Ty už nie si ten, čo si býval. Už si niekto úplne iný. Pre chvíľkové uspokojenie si bol schopný toľkej pretvárky. Áno, ublížili ti v minulosti, ja to chápem, ale čo si myslíš, že si jediný, ktorému bolo ukrivdené? Tiež som prešla sklamaním a odmietnutím, ale bola som ochotná otvoriť sa ti celou mojou dušou. Bola som ochotná spraviť všetko, len a len kvôli nám.

Ale ty si to všetko zahodil len preto, že som nechcela byť tvojou na pár nocí. Ale vieš čo? Prešlo už toľko času, že jediné, čo k tebe môžem cítiť, je nenávisť. Tak dúfam, že sa ti žije dobre s týmto vedomím.

Si ten najväčší zbabelec!