Instagram/styleofbecca/fashionspy.sk/ela_akdaag

Vonku, zdá sa, chladné a sychravé počasie bude vládnuť ešte nejakú tú dobu. Vyjsť z domu do januárového dňa, to si žiada vyzbrojiť sa nejakým teplým a pohodlným outfitom, v ktorom sa bude dať aj hýbať. Ak miluješ trendy, potom dobre vieš, že toto je ideálny čas na kombinovanie kúskov, z ktorých vyjde takzvaný casual street style.

Keď si ho chceš vyskúšať aj na sebe, potom je ideálna kombinácia športovejšej mikiny s kabátom. A možno úplne vynechaj „casual“ a daj to na pohodlný a mladistvý štýl, ktorý je teraz hot viac, než kedykoľvek predtým.

Mikiny a tepláky pri ňom nesmú chýbať, no ak je pre teba v tomto (ne)čase na hornú časť bunda až príliš „street“, potom je kabát ideálna voľba. S týmto základným duom je už len na tebe, aký výsledný look vytvoríš.

Mnoho žien si nevie ani len predstaviť, že by spájali práve tieto 2 kúsky, najmä, ak so svojím obľúbeným kabátom vytvárajú najčastejšie elegantnejšie outfity. No my sme pre teba vybrali hneď niekoľko dokonalých inšpirácií, ktoré ťa presvedčia, že budeš vyzerať božsky.

Ktorý outfit by si si vedela predstaviť aj na sebe?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista