Už to nie je len jeden piatok, čo ste spolu. Nie je to ani len týždeň, ale už je to niekoľko mesiacov či rokov. Alebo možno ide práve o prvý rok, čo tvoríte pár. Pozná ťa nenamaľovanú, unavenú, chorú ale aj najšťastnejšiu. Jednoducho povedané, pozná ťa zo všetkých možných strán a pozná všetky tvoje tváre a vlastnosti.

Ty poznáš všetky jeho chute, myšlienky, prednosti, pozitíva ako aj negatíva a činy, ktoré ťa privádzajú do závratných nervov. Napriek tomu, to spolu ťaháte už nejaké obdobie. Oslava výročia je krásne pripomenutie si prvého stretnutia a spomienok, ktoré ste spolu nazbierali za ten čas. Ročné, dvojročné či 20-ročné, výročie vždy bolo a vždy bude o láske, prekvapení pre svoju milovanú osobu a večere strávenom v spoločnosti svojej polovičky.

Vymyslieť originálny darček na výročie, či už prvé alebo tridsiate, nie je ľahký oriešok. Najmä ak ho vymýšľaš pre mužov. Rovnaké náramky, kryt na mobil s fotkou, album spomienok, videokoláž alebo nejaký darček ako napríklad nové LED svetlá do auta či 10 párov ponožiek? 

To, aký darček by sa tvojmu partnerovi páčil, musíš vedieť ty sama, avšak výročie nie je o daroch a materiálnych prekvapeniach. Ako ho prekvapiť a urobiť výročie niečím výnimočným? Výročie nie sú narodeniny ani Vianoce. Osláviť by ste mali najmä vašu lásku a spoločne strávený čas. Preto nie je zlou voľbou ani zážitok, dovolenka, pobyt vo wellnesse či turistika.

Výnimočnú oslavu vášho vzťahu nemusíš založiť len na dokonalom prekvapení a vyhadzovaní peňazí. Mnoho mužov si totižto na darčeky ani nepotrpí a oslavu výročia skôr berú ako deň, kedy sa pekne oblečú, spomenú si na začiatky, na krásne chvíle a potešia svoju nežnú polovičku. Väčšine stačí dobrá večera a príjemný večer bez výčitiek, bez hádok a s poriadnou dávkou zvodnej bielizne a posteľných hrátok

Preto sa netráp darčekom, niečím čo ani nevyužije a investuj skôr do spoločného času, dobrého jedla a príjemného dňa vo dvojici. Tých výročí predsa budete mať ešte mnoho a ide o to osláviť váš vzťah, vašu lásku a sľúbiť si naďalej vernosť, lojálnosť a užiť si spoločný čas. Hodiť starý rok za hlavu a začať novú, ďalšiu etapu spoločnej cesty životom. 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.