Ako ho lepšie spoznať
Unsplash/Randy Kinne

Začiatky vzťahu patria rozhodne k najkrajšiemu obdobiu. Ružové okuliare na očiach, motýliky v brušku, nežné dotyky a nevinné rozhovory. Človeka, ktorý si ukradol tvoje srdce, každým dňom spoznávaš viac a viac, čím sa väčšinou znásobujú aj city k nemu. No ako ho lepšie spoznať? Ak túžiš po tom, aby si ho mohla celého „prečítať“ rýchlejšie a hlbšie, máme pre teba pripravených 7 otázok. 

Vďaka nim o ňom zistíš zaujímavé veci a z rôznych oblastí, ktoré ti naznačia, akým je človekom komplexne, ale aj to, aký partner sa z neho môže vykľuť. Ako ho lepšie spoznať?

Aká je tvoja najhoršia vlastnosť?

Opísať sa v dobrom svetle, to zvládne naozaj každý. Ale čo tak sa úprimne zamyslieť a pridať kus sebareflexie? Vďaka jeho odpovedi zistíš, ako sa vníma on sám, či si vie priznať chyby, no najmä, čo od neho môžeš očakávať, ak by došlo k tomu, že by sa jeho „temná“ stránka prejavila.

Čo čakáš od dlhodobého vzťahu?

Naozaj hľadá záväzok? Ako si predstavuje vaše spolužitie? Má plány do budúcnosti? Aj toto všetko môže vo svojej odpovedi rozvinúť. Ty budeš mať lepšiu predstavu o tom, ako celkovo vníma vzťahy, čo ho spraví šťastným a aký obraz o láske má.

Prečo si myslíš, že to nám dvom bude fungovať?

Toto je trošku konkrétnejšie v tom, že do toho musí zapojiť aj teba, ako svoju partnerku. Myslí si, že by vám to mohlo vyjsť? Vníma vás ako pár? Všimol si, čo vás spája? A je si vedomý aj toho, v čom ste možno odlišní? Takto odhalíš aj jeho pohľad na teba ako osobnosť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating