Teória veľkého tresku

Ak si obľúbiš nejaký seriál, ktorý sleduješ opakovane roky, možno dostaneš šok, keď si uvedomíš, že dnes by si hercov z neho ani nespoznala. Aj Teória veľkého tresku sa u nás reprízuje pravidelne. Zatiaľ čo na obrazovkách sú hlavné postavy stále rovnaké, v skutočnom živote už prešli malými aj veľkými zmenami. 

Teória veľkého tresku sa začala vysielať v roku 2007, pričom seriál skončil dvanástou sériou v roku 2019. Za ten čas sa postavy menili divákom pred očami. Ako vyzerajú dnes a čomu sa aktuálne venujú?

Jim Parsons (Sheldon Cooper)

Herec Jim Parsons má dnes 49 rokov a svoje súkromie si prísne stráži. Na Instagrame, kde ho sleduje viac ako 10 miliónov fanúšikov, má len zábery svojich dvoch milovaných psíkov. Už viac ako 20 rokov tvorí pár s partnerom Toddom Spiewakom, s ktorým sa v roku 2017 vzali.

Jim Parsons
zdroj: Instagram/bigbangtheory/tara.wjp

Johnny Galecki (Leonard Hofstadter)

Vedela si, že Leonard a Penny tvorili pár aj v skutočnom živote? Rozhodli sa však ostať iba kamarátmi. Dnes má herec Johnny Galecki 47 rokov a veľkú radosť mu robí synček, ktorého mu v decembri 2019 porodila vtedajšia partnerka, modelka Alaina Meyer.

Johnny Galecki
zdroj: Instagram/bigbangtheory/sanctionedjohnnygalecki

Kaley Cuoco (Penny)

37-ročná Kaley prežíva aktuálne krásne obdobie, aj keď má za sebou už 2 rozvody. V roku 2013 sa vydala za tenistu menom Ryan Sweeting. V roku 2018 za Karla Cooka, pričom obe manželstvá sa skončili po 3 rokoch. Aktuálne je jej partnerom herec Tom Pelphrey, s ktorým bude mať už čoskoro svoje prvé bábätko, dievčatko.

Kaley Cuoco
zdroj: Instagram/bigbangtheory/kaleycuoco

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News