Baran:

24 hodín. Je známe, že baran sa dokáže rýchlo nahnevať ale rýchlo na to aj zabudne. Ak sa pohádaš s baranom, už na druhý deň bude mať čistú hlavu.

Býk:

Dokým nezomrú. A možno ani potom sa neprestanú hnevať. 🙂 Býk je od prírody tvrdohlavý a ak sa pre nejaký argument rozhodol, dokáže sa s tebou o ňom pohádať a nikdy ti to nezabudne.

Blíženci:

Najviac 30 sekúnd. Blíženci, spontánni a dobrodružní. Rýchle a prudké znamenie. Tak rýchlo ako dokážu meniť nálady, dokážu zabudnú aj na hádku v priebehu pár sekúnd.

zdroj: unsplash.com

Rak:

Viac ako dva roky. Rak ti nezabudne na to, ako sa na teba hneval a ak ho sklameš, je dosť možné, že sa od teba izoluje na rok. Možno aj na dlhšie, nezabúda len tak ľahko.

Lev:

Do konca dňa. Lev nie je práve typ, ktorý by sa ľahko hádal a hneval, no ak ho v ten deň nahneváš, radšej sa mu neukazuj do večera na oči.

Panna:

Pár mesiacov. Kto vie, možno aj pár ročných období. Panna musí mať na teba náladu a ak si povie, že v jeseni sa na teba bude hnevať lebo má depresiu z počasia, bude to tak.

Váhy:

Ak si neposlúchol, čo povedala alebo čo ti kázala urobiť, tak menej ako jeden okamih. Váhy berú všetko na ľahkú mieru. Niekedy je to ťažké pochopiť, ale keď sa na teba hnevajú, je dobre, že to netrvá dlho.

zdroj: unsplash.com

Škorpión: 

Po celú večnosť. Určite si už počula, akí sú škorpióni zložití a príliš veľa zamyslení. Ak ho nahneváš, bude tomu tak aj v tomto prípade a bude sa na teba hnevať celú večnosť. Pozor na to.

Strelec:

Dva dni. Príliš závislé znamenie na osobách, na ktorých mu záleží a tak si ťa nechce na dlho rozhnevať. Cez víkend možno bude trucovať, ale hneď ako sa uvidíte v pondelok,  bude všetko v poriadku.

Kozorožec: 

Dokým sa neospravedlníš. Nezabúdaj sa vždy kozorožcovi ospravedlniť, pretože ak tak neurobíš, nikdy sa na teba hnevať neprestane. Aj keby bola chyba na jeho strane.

Vodnár: 

„Len“ rok. Vodnár si všetko dobre pamätá a nezabúda aj na to, že sa s tebou pohádal minulý mesiac, tak sa bude na teba hnevať ďalších 11 mesiacov.

Ryby:

Možno dva mesiace. Ryby sú občas prelietavé znamenie a tak nikdy nevieš, čo sa mi udeje v hlave. Môžu sa na teba hnevať dva mesiace ale môže to byť aj dlhšie.

Zdroj: themindsjournal.com  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.