Trendy farby vlasov
Instagram/_danielledoeshair, Instagram/bel_pipsqueekinsaigon

Aj keď máme leto v plnom prúde, stále máš dosť času na to, aby si zažiarila len vďaka tomu, že si vyberieš trendy farby vlasov. Mala by si si čo najskôr vybaviť termín u svojej kaderníčky. Ak nevieš, po akých odtieňoch siahnuť, inšpiruj sa portálmi Vogue alebo Glamour.

Počas leta máš výhodu v tom, že môžeš naozaj experimentovať a skúšať aj nové veci. Obľúbeným letným účesom sú napríklad aj vrkôčiky alebo iné zapletané copíky. Tie si môžeš vybrať tiež v rôznych odtieňoch, od ružovej, cez modrú, fialovú, až po blond.

Ak by si sa chcela prefarbiť a skúsiť nejaké trendy letné farby vlasov, na výber máš hneď niekoľko možností. 

Slnkom vytiahnutá blond

Blondínky sú známe počas leta tým, že im slnko vytiahne ešte viac blond odtieňov. Preto môžeš siahnuť po svetlejších farbách, aby si vyzerala presne takto. A ak náhodou pôjdeš ešte aj na dovolenku, máš vyhraté.

Trendy farby vlasov
zdroj: Instagram/wiebke__h95

Hnedá so zlatým odtieňom

Túto farbu môžeš poznať aj pod názvom „bronde“. Ide o hnedú v kombinácii so zlatou alebo medovou, ktorá vyzerá veľmi zaujímavo a fresh.

Trendy farby vlasov
zdroj: Instagram/_coloredbycat_

Warm brunette

Veľmi obľúbenými sú aj teplé odtiene hnedej farby. Najčastejšie ich nájdeš pod označením „warm brunette“. Výhodou je, že pristanú takmer každej žene, takže sa ich nemusíš obávať.

Trendy farby vlasov
zdroj: Instagram/_danielledoeshair

Ružová

V prípade, že by si chcela trochu experimentovať, vyber si ružovú farbu a jej rôzne odtiene. Môže ísť o svetlejšiu alebo aj sýtu ružovú, záleží len na tvojej fantázii a odvahe.

Trendy farby vlasov
zdroj: Instagram/bel_pipsqueekinsaigon

Broskyňové odtiene

K letu patria aj trendové broskyňové a iné oranžové odtiene. Najlepšie vyniknú na slnku, pretože slnečné lúče sa od nich pekne odrazia.

Trendy farby vlasov
zdroj: Instagram/amber_atwaves

Tak čo, ktorú farbu by si si vybrala?

Zdroj: VogueGlamour

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty