čo muži na ženách neznášajú
Unsplash/Dainis Graveris
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Vo vzťahu je dôležité, aby spolu partneri vedeli komunikovať, aby si dôverovali, podporovali sa a mali sa radi. No taktiež je veľmi potrebné, aby si spolu rozumeli aj v posteli a v intímnom živote.

Intenzita milovania sa v závislosti od dĺžky vzťahu môže líšiť. Ak si robíš starosti, že ste sa na začiatku milovali viac, než teraz, upokoj sa. Je to normálne a deje sa to v každom partnerstve.

Vzťah menej ako rok: 3-4x do týždňa

Pokiaľ si vo vzťahu menej než rok, je logické, že na seba s partnerom máte chuť častejšie. Ešte ste nevyskúšali všetky polohy, všetky miesta a všetky hračky do postele, ktoré existujú. Partner ťa priťahuje rovnako, ako aj prvý týždeň vzťahu, preto je vaše milovanie nabité vášňou a chémiou.

Intenzita se*u by sa mala pohybovať od 3-4x do týždňa, no pribúdajúcimi mesiacmi sa môže znižovať. Samozrejme, že to záleží aj od toho, ako často spolu trávite čas.

Viac ako rok a menej ako 3 roky: 2-3x do týždňa

Ak si s priateľom už viac, než rok, no zatiaľ menej než tri roky, nachádzate sa vo vyváženom časovom období. Už ste vyskúšali rôzne pozície, mali ste s*x na rôznych zaujímavých miestach a taktiež ste experimentovali s doplnkami do postele.

No zároveň sa intenzita milovania môže znížiť na 2-3x do týždňa, pretože ste si už na seba zvykli a viete, čo od seba môžete očakávať.

3+ roky: 1-2x do týždňa

Keď si s priateľom už viac, než tri roky, váš milostný život môže často spadnúť do stereotypu. Intenzita milovania sa vie znížiť na 1-2x do týždňa, no taktiež sa nájdu extrémne vzťahy, kde má dvojica s*x len 1-2x do mesiaca. S priateľom sa už poznáte, preto je pre vás dôležitejšie rozvíjať iné vlastnosti vzťahu, než tie intímne.

Tejto oblasti sa tak venujete menej, než na začiatku vzťahu. Milovanie už beriete ako niečo hlbšie, nie iba ako plytké potešenie a uspokojenie potrieb.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating