Instagram/bannyall_personal, Instagram/jankatopanka, Instagram/janahrmi

Kedysi sme tepláky nosili len na doma alebo na cvičenie, no v poslednej dobe sa z nich stal všestranný kúsok, ktorý môžeš využiť takmer kdekoľvek. Pokojne tak môžeš vybehnúť do mesta, a ak to dovoľuje dress code v tvojej práci, tak aj tam.

Ešte populárnejšími, než sú samotné tepláky, sa stali teplákové súpravy. Dokonalo zladené v jednej farbe alebo tón v tóne, takže nemusíš ani veľmi premýšľať, čo si na seba oblečieš. Najobľúbenejšími farbami sú béžová, biela, sivá alebo čierna. Klasika, ktorou nikdy nič nepokazíš. Pokojne však môžeš siahnuť aj po farebných súpravách.

Výhodou teplákových súprav je, že sú trendy a čokoľvek si k nim skombinuješ, budeš trendy. Najväčším plusom je ich pohodlie. Nič ťa nikde nebude tlačiť ako v obtiahnutých rifliach s opaskom.

Môžeš ich nosiť s teniskami, bagančami alebo dokonca aj s opätkami. Teraz si k nim pokojne obleč trenčkot, teddy coat alebo elegantný kabát. Ak nie je veľmi zima, bude ti stačiť aj vesta.

Dôležité sú aj doplnky, takže sa neboj svoj outfit doladiť správnou kabelkou alebo štýlovým ruksakom. Šperky sú, samozrejme, takisto vítané. Neber teplákovú súpravu iba za domáce oblečenie, ku ktorému sa hodia len papuče. Dobrá „teplákovka“ sa môže rovnať aj iným outfitom, vydoluj z toho maximum.

Ako inšpiráciu sme si pre teba pripravili niekoľko štýlových žien, ktoré vyzerajú v teplákových súpravách naozaj skvele. Pri najbližšej príležitosti zažiar vo svojej súprave aj ty. 

Ako byť štýlová aj v teplákovej súprave

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista