Instagram/andreaveresovaofficial, Instagram/fashionwithisabella, Instagram/tatiana_fitania

Aj napriek pretrvávajúcej pandémii sa môžeme v tomto období venovať aj zimným športom, keďže lyžiarske strediská sú otvorené. Ak ti nevyhovuje počasie doma, dobré svahy nájdeš aj v susednom Rakúsku, prípadne aj v Taliansku. 

Okrem samotného športového vybavenia je dôležité aj to, čo oblečieš. Kedysi sme na svahoch vyzerali všetci takmer rovnako, pretože výber kombinéz nebol až taký veľký, no dnes je všetko inak.

Štýlovou môžeš byť aj na lyžovačke. Keďže budeš mať väčšinu času aj tak okuliare alebo helmu, aspoň oblečením sa môžeš odlíšiť od ostatných a navyše ťa tvoji blízki ľahšie na snehu nájdu. A práve farby dominujú aj tejto sezóne.

Neboj sa siahnuť po farebných kúskoch, pokojne aj neónových a krikľavých, v ktorých sa naozaj staneš neprehliadnuteľnou. Hot budeš aj v bielej alebo čiernej farbe, ktorými nikdy nič nepokazíš.

Čo sa týka celej kombinézy alebo odlišných nohavíc a bundy, je len na tebe, pre ktorú možnosť sa rozhodneš. V druhom prípade nezabudni na to, aby vrchné a spodné farby k sebe ladili. Okrem farieb, krásy či ladenia je najdôležitejšie ale to, aby tvoj zimný outfit bol predovšetkým funkčný a teplý.

Inšpirovať sa môžeš aj outfitmi známych Sloveniek alebo žien na Instagrame

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista