Keď sa povie transparentnosť, spojí sa to automaticky s extravaganciou a napríklad aj s festivalmi, na ktorých sa snažíme upútať. Avšak tento trend ostáva s nami aj napriek zmene ročného obdobia. Preto sa neboj, vytiahni ten priehľadný top a experimentuj. 

Nechceme od teba, aby si chodila ako sa povie „naostro“, ale posunúť latku vyššie a ozvláštniť svoje outfity trochou odvážnosti. Ashley Brooke je príkladom toho, že priehľadnosť nemusí byť nevkusná a vyzývavá, práve naopak, že sa dá kombinovať aj na bežné nosenie.

Priehľadný prvok

Ak si ešte len začiatočníčka, alebo sa bojíš odhaliť až príliš nezúfaj, pretože aj s časťou outfitu, ktorá je priehľadná sa dajú urobiť divy. Základom je zvyšok outfitu držať v jednoduchej rovine, aby si tú spomínanú časť nechala vyniknúť.

Priehľadný top

Nemusí to byť prvoplánové ako napríklad priehľadný top a podprsenka. Ak si náhodou natrafila na priehľadnú košeľu, určite ju ber, pretože je to kúsok, ktorý sa tak často nevidí. Predsa chceš byť aj výnimočná a nie stereotypná. Nedávaj pod ňu však ladiacu podprsenku. Nedávaj vôbec žiadne spodné prádlo, skús ju skombinovať skôr so športovým topom, alebo športovou podprsenkou. Bude to mať nádych rebélie a šmrncu.

View this post on Instagram

Unnecessary sunglasses indoors shot

A post shared by Ashley Brooke (@itsashbrooke) on

Kompletne transparentná

Neboj sa, nejde o to, aby ti bolo vidieť úplne všetko. Skôr ide o ten konečný look, ktorý docieliš vďaka vrstveniu. Ako by podľa teba vyzeral tento outfit bez tých šiat? Áno, asi veľmi nudne. V cyklistických šortkách a tričku na ramienka môžeš chodiť po dome, keď upratuješ. No ak cez toto veľmi všedné oblečenie prehodíš transparentné šaty či už dlhé alebo krátke, vykúzliš look snov. Skutočne tu bude platiť slovná hračka, že budeš neprehliadnuteľne priehľadná.

Ak chceš ešte viac inšpirácie, ktorá ti pomôže využiť tento trend naplno máme pre teba prichystané video, ktoré ti dodá ešte viac nápadov a inšpirácie, vďaka ktorej budeš vyzerať vždy dokonale.

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.