ako byť neodolateľná

Určite si už aj ty veľakrát hľadala návod, ako byť neodolateľná pre svojho partnera. Každá z nás túži byť dokonalá. Nie je to však iba o správaní a o tom, čo všetko si schopná obetovať.

Pravidelne sa o seba musíš starať a absolvovať beauty rutiny, pomocou ktorých budeš pre svojho partnera dokonalá nielen zvnútra, ale aj zvonku. A možno konečne budeš spokojná aj sama so sebou.

Kozmetika

Starostlivosť o svoju pleť by si nemala zanedbávať nielen bez partnera, ale aj s ním.

Akné či čierne bodky na tvári nevyzerajú dobre a ešte jej aj škodia. Každé ráno a večer by si preto mala podstúpiť očistnú procedúru. Občas si na tvár nanes masku a nezabudni si pravidelne upravovať aj obočie, či holiť jemné chĺpky nad perou. A ak v tejto skincare nechceš robiť chyby a zodpovedne sa o svoju pleť starať, mala by si si prečítať TENTO článok.

ako byť neodolateľná
zdroj: Unsplash/Cheyenne Doig

Nikdy, ale naozaj NIKDY sa nezabudni odmaľovať. Nechoď spať so špirálou a make-upom na tvári. Okrem toho, že to ráno vyzerá zle, ani tvoje póry sa ti nepoďakujú.

Manikúra a pedikúra

Pre chlapov je dôležité aj to, či tvoje nechty na rukách a na nohách vyzerajú dobre. Ak nemáš peniaze na to, aby si každý mesiac chodila na manikúru či pedikúru, skús si ich upravovať sama. Pravidelne si ošetruj kožičku okolo nechtov a odstrihuj si zádery. Vyberaj si špinu spoza nich a možno by si si ich mohla aj nalakovať. Podľa chute a nálady.

Staraj sa aj o svoju postavu

Pravidelné cvičenie či zdravá strava nevplýva dobre iba na tvoje zdravie a postavu, ale aj na partnera.

Pomocou cvičenia si môžeš vybiť zlosť, ktorá by inak mohla skončiť na pleciach tvojho frajera, ešte si aj vytvaruješ krásnu postavu, vďaka ktorej sa mu budeš páčiť a budeš ho priťahovať ešte viac. Odvďačí sa ti aj v posteli, kde budeš ohybná.

ako byť neodolateľná
zdroj: Unsplash/cathypham243

V súčasnosti je veľmi rozšírené aj LPG, ktoré ženy zbavuje celulitídy a tvaruje postavu. Veľmi rady ho prezentujú aj slovenské influencerky. Napríklad Jana Hrmová, Monika Jákliová či Zuzana Plačková, ktorá sa na to špecializuje vo svojom vlastnom podniku.

Pravidelné holenie alebo epilácia?

Chlpy na ženách sa niektorým chlapom doslova hnusia. Ak medzi takúto skupinu patrí aj tvoj partner, zabudni na pravidelné, alebo teda skôr príliš časté holenie, ktoré ti už možno lezie na nervy. Ak sa chceš zbaviť chlpov na dlhšie obdobie, choď na laserovú epiláciu, ktorá ťa chĺpkov dokáže zbaviť aj natrvalo.

Na čo ešte musíš dávať pozor?

Pozor by si si mala aj na svoj každodenný zovňajšok. Umývaj si vlasy vždy, keď to potrebujú. Nebehaj pred partnerom s mastnými a rozstrapatenými vlasmi. Nie je to príliš vábivé.

ako byť neodolateľná
zdroj: Pexels/Edward Eyer

Dbaj aj na to, čo si obliekaš, a keď sa doma zašpiníš, rýchlo si to prezleč. Ani vonku nechoď v teplákoch a roztrhanom tričku. Vždy buď pripravená aj z hľadiska milovania a nenos roztrhanú, zašpinenú, smradľavú, či nepeknú spodnú bielizeň. V opačnom prípade o svojho drahého veľmi rýchlo môžeš prísť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty