Muž bozkáva ženu, ona vie, ako byť neodolateľná

My, ženy, presne vieme, aké zbrane použiť, keď chceme zapôsobiť na chlapa. Či už takého, ktorý sa nám iba páči, alebo takého, ktorého chceme presvedčiť o tom, že si vybral dobre, ak si vybral práve nás. Nežný úsmev, trochu odhalený dekolt, nevinné koketovanie. Prezradíme ti, ako byť neodolateľná aj vďaka nenápadným beauty tipom.

Vášňou k tebe môže zahorieť aj bez toho, aby si vôbec otvorila ústa. Je to ako s chuťou do jedla – prvé jedia oči. Ak chceš, aby mal na teba chlap „chuť“, nezabudni na tieto 3 maličkosti, ktoré si muži všímajú a zvyšujú tvoju príťažlivosť.

Kvalitný parfum

Poznáš ten pocit, keď okolo teba prejde neznámy človek a jeho vôňa ťa úplne očarí? Toto je tajný ženský trik, ktorý používame na to, aby sme podvedome pošteklili noštek nášmu vyvolenému. Nech sa nikto neurazí, ale všetci v sebe stále máme isté primitívne pudy, ku ktorým patrí aj to, že ak nám niekto vonia, tak nás neuveriteľne priťahuje. Pamätaj, že parfum musí sedieť k tvojej osobnosti.

Hydratované pery

Pery, ktoré priam volajú po tom, aby boli pobozkané. Hydratované, vyživené a nie príliš namaľované, aby nepôsobili umelo. Je to azda ten najjednoduchší trik na to, ako byť neodolateľná. Keď si s ním na rande, jemne ich na neho našpúľ, zahryzni si do nich alebo si ich (naozaj decentne!) oblizni. Uvidíš, že ho tým vyvedieš z miery.

Vlasy ako z reklamy

Uznaj sama, je podľa teba krajšia žena, ktorá má zdravé, dlhé a nadýchané vlasy, ktoré jej prirodzene padajú na ramená alebo taká, ktorá ich nosí zopnuté, lebo nemá čas na to, aby si ich vôbec umyla? Vlasy sú to, čo sa mužom na nás páči a sú radi, keď ich vieme predviesť. Ak chceš zabodovať, stav na jemné vlny, z tých sú muži paf. A pokojne využi aj starý známy trik s tým, že si ich obmotáš okolo prsta.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty