Určite si si všimla, že leto je už tu, slniečko na nás svieti čoraz viac. Zrejme každá z nás sa pýta ako byť cool, čo nevynechať a ako byť neodolateľnou bohyňou tohto leta! Každé dievča či každá žena má v sebe niečo svojské a predtým, než ti prezradím super tipy, to najpodstatnejšie heslo znie: Vždy sama sebou. S týmto heslom sa zaobídeš kedykoľvek a navyše budeš úplne sexy! Keďže najhlavnejšie heslo už poznáš, poďme sa pozrieť na super tipy, ktoré si určite hneď zamiluješ.

 

1. Kučery, kučery a ešte raz kučery!                                          
Kučery sú pre leto priam stvorené, skoro každé leto máme možnosť vidieť dievča s krásnymi kučeravého vlasmi a práve preto ak chceš byť iná siahni po takzvanej trojkulme, vďaka nej budeš vynikať a tvoja levia hriva bude hviezdou tohto leta!

pinterest.com

pinterest.com

2. Jednoduchosť je sexy! 
Teraz k téme: oblečenie. Veľa dievčat si myslí, že viac vyzývavých kúskov z nich urobí sexy dračicu no opak je pravdou. Ak chceš na niekoho zapôsobiť alebo ak sa jednoducho chceš cítiť ako neodolateľná bohyňa, siahni po jednoduchých kúskoch! Ako napríklad.: jeansové šortky s vyvýšeným pásom a krátkym topom s klasickými converskami alebo naopak jemné šaty s jemnými lodičkami.

www.instagram.com/missalena.92

www.instagram.com/missalena.92

3. Bronzová pokožka, NIE čokoláda!
Určite si sa už vo svojom živote stretla so samoopaľovacími prostriedkami, po nanesení sa častokrát stáva, že vyzeráš akoby si sa práve okúpala v čokoláde… a presne takýto výsledok si určite nepraješ, ale nič nie je stratené! Stačí len siahnuť po správnych produktoch. Moje favority sú St. Moriz v spreji a Victoria’s Secret Pure Seduction Luminous Tinted Lotion, stačí si len vybrať svoj odtieň a výsledok krásnej pokožky máte zaručený!

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk
imgrum.net

imgrum.net

4. Zabudni na make up, stav na prirodzenosť!
Každá z nás sa chce páčiť a sme pre to odhodlané urobiť takmer čokoľvek, napríklad aj nasledovať make up trendy či vyhľadávať na YouTube dokonalý make up tutorial až napokon sa skôr priblížime ku klaunovi ako ku krásne vyzerajúcej žene. Preto milé slečny by sme skôr mali staviť na prirodzenosť a radšej sa o pokožku starať než ju neustále packať mejkapom a napokon v prirodzenosti je predsa krása. No nie? 🙂

pexels.com

5. Plavky majú zelenú nech máš akúkoľvek postavu!

Poznáš to? Bojíš sa obliecť si svoje vysnené plavky len pre strach z reči okolia? Vykašli sa na ľudí, jednoducho zažiar! A jednoznačne sa neriaď pravidlami o tom, ktoré plavky môžeš a ktoré nie. Počúvaj len seba! Ver si! 🙂

pexels.com

Komentáre