Instagram/beautylaunchpad/funken_momente

Keď ich máme dlhé, chceme ich krátke a naopak. Azda niet takej, ktorá by aspoň raz za čas nechcela so svojimi vlasmi experimentovať. V dnešnom článku by sme rady inšpirovali práve tie z vás, ktoré sa rozhodli pre krátky strih a dopriať si tak zmenu.

Nie nedarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Aj preto je potrebné venovať im starostlivosť rovnako ako akejkoľvek inej časti nášho tela, či už sú dlhé alebo krátke. Čo však robiť v prípade, ak sa nápady na úpravu tvojich krátkych vlasov akosi vytratili? Oživiť ich môžeš týmito účesmi. Veríme, že si nájdeš aj niečo pre seba.

Vlasy po ramená

Táto dĺžka vlasov je vhodná pre typy, ktoré ich nosia rady voľne rozpustené, no raz za čas si ich predsa chcú zopnúť. Experimentovať s nimi dokážeš na mnoho spôsobov – vyžehlené, s jemnými alebo bohatšími vlnami alebo rozpustené s drdolom navrchu. Túto jednoduchú prípravu zvládneš aj sama pomocou žehličky alebo kulmy. Rôzne jednofarebné alebo aj viacfarebné žiarivé odtiene dokážu s tvojou korunou doslova zázraky.

Vlasy po bradu

Kratší strih vlasov je ideálny pre tie, ktoré ich nosia najradšej voľne rozpustené. Nie je pravda, že s takýmto typom sa nedá vyčarovať dokonalý účes. Práve naopak. Ak si sa rozhodla alebo sa stále rozhoduješ napríklad pre túto dĺžku, zájdi k svojej kaderníčke. Tá ti okrem perfektného strihu poradí spôsoby, akými môžeš upravovať vlasy rýchlo, jednoducho a kvalitne. Aj v tomto prípade však dokážeš s vlasmi experimentovať prostredníctvom rôznych farebných odtieňov či kulmy alebo žehličky. 

Krátke vlasy

Krátke vlasy už dávno nie sú len pre staršie ženy. Čoraz viac si ich doprajú aj mladšie. Navyše mnohým neuveriteľne pristanú. Aj v tomto prípade požiadaj svoju kaderníčku o pomoc a spoločne určite nájdete ten najlepší spôsob akéhokoľvek krátkeho účesu. Ak práve uvažuješ nad týmto strihom, určite neváhaj a nechaj si poradiť. Život je predsa zmena.

Tipy na účesy pre krátke vlasy nájdeš aj vo videách:

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty