Valentín je za rohom a z každej strany už na nás vyskakujú srdiečka. No je naozaj celý Valentín len o ružiach a drahých daroch, ktoré majú odzrkadľovať, ako veľmi nás partner ľúbi? Myslím si, že nie. Každý by ho mal stráviť tak, ako sám chce. No astrológia ti poradí aj v tomto. Ak ešte stále nevieš, ako by si mala stráviť Valentína, verím, že ti tento článok pomôže.

Baran –  nerieš až tak detaily

Nestresuj sa a nesnaž sa, aby bolo všetko dokonalé, pretože nikdy ani nebude. Valentín je o niečom inom. Tak nečakaj na to, že bude všetko podľa teba a radšej si uži, čo ti prinesie.

Býk – urob niečo, čo ťa urobí šťastnou

Nie je nič, čo by si milovala viac, než oddávanie sa potešeniam života. A hviezdy ti v tento deň prajú, takže si to uži a nedrž sa v úzadí.

Blíženec – nájdi spôsob, akým uvoľníš stres

Už dlho sa v tebe zbiera stres, ktorý si nemala kedy uvoľniť. Valentín, by mal byť na to ako stvorený. Začni deň rannou jogou a sleduj, ako sa bude ďalej vyvíjať.

Rak – nepotrebuješ veľa peňazí na to, aby ste si ho s priateľom užili

Možno sa nebudeš cítiť úplne vo svojej koži na to, aby si nahodila malé čierne šaty a vybehla medzi ľudí. No to ešte neznamená, že si zamilovaný večer nemôžete užiť v pohodlí domova.

View this post on Instagram

Bubble baths with you 😘

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Lev – stráv ho v spoločnosti priateľov

Už dlho ste si spolu nikam nevyrazili, tak prečo nezabiť dve muchy jednou ranou? Dohodni dvojité, alebo možno aj trojité rande, a strávte Valentína všetci pekne spolu.

Panna – osláv ho s kolegami

V poslednej dobe si toho mala na práci veľa. A inak to pravdepodobne nebude ani na Valentína. Preto je najlepšou možnosťou rovno s práce niekam zájsť spolu so svojimi kolegami a odreagovať sa.

Váhy – urob niečo, čo si nikdy nerobila

Na Valentína by si mala urobiť niečo spontánne a dobrodružné. Možno by bolo fajn vyraziť si na predĺžený víkend niekam do zahraničia.

Škorpión – oddýchni si

Netflix and chill, je to, čo by si na Valentína mala urobiť. Nemáš veľmi náladu, niekam sa naháňať, a preto ti radím, aby si si počas Valentína poriadne oddýchla.

View this post on Instagram

#nationalpizzaday MOOD 🍕 Tag your pizza bae!

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Strelec – urob niečo slávnostné pre tvoju polovičku

Bombóny, kvety, balóny a vyznania. Si rada extravagantná, tak prečo sa tak neprejaviť aj na Valentína? Obdaruj svojho milého oslavou vašej lásky.

Kozorožec – nezabudni urobiť to, čo musíš

A to ešte pred tým, než začneš sláviť Valentín. Veď ty sama najlepšie vieš, čo to je. Potom si môžete užívať večer, napríklad pri nejakej chutnej večeri.

Vodnár – choď na valentínsku diskotéku

Valentín a február je pre väčšinu z vás časom narodenín. Niet sa čo čudovať, že máš chuť poriadne sa zabaviť a zatancovať si. Valentínska zábava je na to ako stvorená!

Ryby – venuj sa umeniu

Počas Valentína by ťa mala kopnúť múza. A keďže sa v tebe ukrýva umelecká duša, nepotláčaj to a radšej niečo vytvor. Bude to stáť za to.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.