Pexels/itsmeseher

Raz príde, tomu môžeš veriť. Raz príde muž, ktorý bude pre teba znamenať viac než tí, čo sa objavili pred ním. Pri ňom sa v tebe zobudia aj pocity, o ktorých si netušila, že ich v sebe vôbec nosíš. Budeš vedieť, že niečo je inak, a aj keď ti to bude málinko naháňať strach, budeš ochotná risknúť to. Dáš mu celé svoje srdce s prosbou o to, aby sa o neho staral s láskou, pretože mu dôveruješ. Veríš, že sa k nemu bude správať čo najlepšie.

Ak spoznáš muža, ktorý bude stáť za to, oddáš sa mu celá. Pre váš vzťah budeš ochotná urobiť čokoľvek, no nezabúdaj, že aj on musí to isté spraviť pre teba. Keď k nemu budeš vždy úprimná a otvorená, nechci z jeho strany menej. I on by mal byť k tebe stopercentný. Keď ho budeš rešpektovať ako osobnosť i partnera, neuspokoj sa s tým, že by ťa rovnako nebral aj on.

Muž, do ktorého sa zamiluješ, by mal vedieť, aká si výnimočná a správať sa k tebe tak, ako si to zaslúžiš. Ale aj tak, ako to tvoje “ja” naozaj potrebuje. Pretože každá z nás hľadá vo svojej druhej polovičke niečo iné. Niečo, čo k nej zapadne ako puzzla.

Ten muž by ťa mal poznať tak dobre, ako nikto iný. Mal by vedieť, ako ťa rozosmiať, keď budeš mať zlú náladu. Mal by vedieť, ako ťa utešiť, keď tá nálada bude pod psa. On má vedieť, akú čokoládu máš najradšej, na akú pesničku začneš vždy tancovať, čo ťa vie najviac nahnevať.

Ak to bude ten pravý, vždy bude rešpektovať tvoje rozhodnutia, podporovať ťa v tvojich snoch a podá ti ruku, keď ju budeš potrebovať. Bude tvojím partnerom v dobrom aj v zlom, bude tvojím najlepším kamarátom, najvášnivejším milencom, najmilším spoločníkom.

Keď sa na neho pozrieš, v jeho očiach uvidíš všetko to, čo tvoja duša potrebuje – pocit bezpečia, lásky a istoty, a bude to brať zodpovedne. On sa s tebou nebude chcieť hrať ako iní. On príde do tvojho života, aby si viac nebola osamelá.

V momente, keď ho nájdeš a budeš rozhodnutá dať mu srdce, uisti sa, že on chce dať to svoje tebe. Obaja tak budete mať v rukách vašu budúcnosť i krehkosť toho, čo sa nazýva láska. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating