Photo b Tani Eisenstein on Unsplash.com

Zlozvyk je nebezpečný v tom, že nám niekedy môže strpčovať život. Nehovoriac o ostatných, pretože im ubližuje viac, než nám. Tu nájdeš zlozvyky jednotlivých znamení, ktorých by sa mali vzdať, aby našli pravý vzťah.

Baran

Baran by sa mal naučiť, čo sa patrí v spoločnosti. Väčšinou sa vôbec nevie správať a je nevychovaný. So ženou (alebo mužom), ktorú chce získať, by sa mal rozprávať s rešpektom.

Býk

Človek, ktorý je narodený v tomto znamení, by sa mal prestať báť. Je hanblivý a to ho brzdí v tom, aby získal osobu, ktorá sa mu páči. Mal by sa naučiť byť viac otvorený a spoločenský.

Blíženci

Tento človek by mal zbaviť neustáleho premýšľania. Kvôli tomu nemôže mať kvalitný život, pretože o všetkom rozmýšľa a pred očami má ten najhorší scenár danej situácie.

Rak

Rak by mal spomaliť. Žije rýchly život, čo by nevyhovovalo žiadnemu partnerovi. Mal by vstávať skôr, byť dôkladnejší a často relaxovať.

Lev

Na Leva netreba prenášať zodpovednosť. Je tak nezodpovedný, že ho veľakrát neberie nikto vážne. Mal by sa naučiť prijať zodpovednosť za svoje činy a potom sa objaví žena (alebo muž), ktorá je pre neho vhodná.

Panna

Perfekcionizmus. To je slovo, ktoré toto znamenie úplne vystihuje. Panna by sa ho však mala vzdať (aspoň nachvíľu), pretože nesmie zabúdať, že život nie je dokonalý.

Váhy

Človek, ktorý je narodený v znamení Váhy, by sa mal zbaviť klebiet. Váhy radi klebetia a často im to prináša nešťastie a smútok. Ohováranie nie je najlepšia vlastnosť, preto by sa to mali odnaučiť.

Škorpión

Škorpión by mal menej prokrastinovať. Mal by byť viac aktívny, chodiť na prechádzky a venovať sa povinnostiam. Nenájde si dlho vzťah, ak bude všetko odkladať na neskôr.

Strelec

Strelec nie je dobrý plánovač. Nemá time manažment a nevie využiť deň efektívne. Je produktívny, no väčšinou v noci. To by mal zmeniť, pretože jeho budúci partner mu to nemusí tolerovať.

Kozorožec

Tento človek by sa mal viac dívať na seba, nie na ostatných. Neustále má potrebu rozprávať o druhých ľuďoch – čo robia zle a ako im niečo nejde. Pritom sa nepozerá na to, čo robí zle on. Mal by zmeniť myslenie, pretože bude mať problém nájsť si vzťah.

Vodnár

Vodnár si robí ťažkú hlavu z toho, že nebude pre ľudí dosť dobrý. Chce sa stále meniť, vymýšľať a pritom si neuvedomuje, že je viac, než dobrý. Tento zlozvyk trápi najmä jeho, pretože potom má myšlienky, ktoré nie sú správne.

Ryby

Človek, ktorý je narodený v znamení Ryby, je veľmi úprimný. Nebojí sa povedať svoj názor priamo. V dnešnej dobe by si však Ryby mali dávať pozor na to, aby so svojim názorom niekoho neurazili.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy