Silná žena chce muža, ktorý ju bude podporovať. Silná žena hľadá muža, ktorý sa bude zaujímať o jej život a nedovolí jej, aby o sebe pochybovala. Je to ten muž, ktorý bude pre ňu domovom a bude chcieť pre ňu len to najlepšie. 

Silná žena hľadá muža, ktorý bude aj jej najlepším kamarátom. Ktorý ju bude podporovať a motivovať, nebude jej rozkazovať a prikazovať. Silná žena vždy hľadá muža, s ktorým si bude rozumieť a ktorý nie je len na „strácanie času“.

Ktorý je zároveň človekom, ktorému sa môže vyrozprávať a kto bude mať záujem s ňou diskutovať o veciach, ktoré nie sú ľahké. Silná žena hľadá muža, ktorý bude jej partnerom, no aj kamarátom a človekom, ktorému môže zavolať o tretej ráno a bude sa pri ňom cítiť v bezpečí.

„Aj láska je taká. Do­ko­nalá vo svo­jej jed­no­du­chosti. On má rád ju a ona zase jeho.“ – Z knihy Láska je chyba v prog­rame, Ma­xim E. Mat­kin

zdroj: unsplash.com

„Za­mi­luj sa do nie­koho, pri kom sa láska ne­bude zdať ťažká.“ – Som ide­a­lista, Kniha ci­tá­tov

Silná žena chce vzťah, ktorý z nej bude robiť lepšieho človeka a ktorý si možno bude vyžadovať veľké úsilie, no ona bude veriť, že ak obidvaja dajú do vzťahu energiu, nič nebude nemožné.
Silná žena túži po vzťahu, kedy nebude pochybovať o tom druhom a bude si vážiť čas strávený so svojim partnerom. Bude to čas, kedy sa budú smiať, zabávať, rozprávať, motivovať jeden druhého a budú si oporou. Je to čas, kedy budú spolu cestovať alebo len tak sedieť doma, no budú si aj tak stále vzácny.
Chce vzťah, ktorý ju bude motivovať a ona bude môcť robiť vo svojom voľnom čase aktivity, ktoré ju bavia a ktoré ju posúvajú vpred. Chce vzťah, ktorý bude zdravý, šťastný a to isté chce aj od svojho partnera. Vzťah, na ktorom pracujú obidvaja. Pretože silná žena si hľadá silného muža. Pretože spolu budú ešte silnejší a šťastnejší.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.