unsplash.com

Za posledné roky nezmyselných vzťahov som si myslela, že potrebujem muža, ktorý bude vyžarovať nebezpečie, ktorý bude fajčiť, ktorý bude mať občas hrubý slovník a vôbec sa nebude starať o to, čo si o ňom myslia druhí ľudia. Hlavne, aby dobre vyzeral .

Myslím si, že vtedy som naozaj nevedela, čo potrebujem. Myslím si, že to je aj dôvod, pre ktorý som sa cítila vo vzťahoch tak stratená a vyčerpaná. 

zdroj: unsplash.com

Teraz som našla tú pravú lásku u muža, ktorý je pravý opak. Našla som muža, ktorý pije ráno kávu a nikdy ju nezabudne pripraviť aj mne. Našla som muža, ktorý vie hrať na gitare a cigaretový dym mu smrdí rovnako ako mne. Našla som muža, ktorý je hodný silnej ženy. Takej, ktorá má zlomené srdce. Je hodný takej, ktorá vie, čo je to dôvera a zaobchádza s ňou veľmi opatrne. Našla som muža, ktorý chápe, keď mu žena povie, že potrebuje čas. 

Uvedomila som si, že muž, ktorý si zaslúži silnú ženu, vôbec nemusí byť povestný zlý chlapec. Muž, ktorý získa silnú ženu bude ten, ktorý bude mať voči nej rešpekt a úctu. Bude to taký muž, ktorý si bude stáť pevne za svojim názorom a nebude lietať od jednej ženy k druhej. Bude to taký, ktorý bude mať trpezlivosť vo všetkom, pretože bude vedieť, že sa mu to oplatí.

Bude vedieť, že tá žena stojí za to. 

zdroj: pexels.com

Dúfam, že aj ty raz nájdeš takéto muža. Pretože si myslím, že si silná žena. Si žena, ktorá vie, čo od života chce, ktorá pozná lásku aj keď mala zlomené srdce, ktorá je ambiciózna a pracuje každý deň na svojich snoch. 

Zaslúžiš si muža, ktorý tu bude pre teba. Zaslúžiš si muža, ktorý ťa bude milovať. Zaslúžiš si muža, ktorý ťa bude rešpektovať a akceptovať tvoje názory. Zaslúžiš si muža, ktorý sa bude vedieť o teba postarať. Zaslúžiš si muža, ktorý bude vidieť tvoje krásne a láskavé srdce, nie len telo.

Takéto muža skutočne potrebuješ, milá žena.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating