Poznáš to, keď tvoj priateľ väčšinu času trávi v práci?

Keď ty skoro ráno vstávaš do práce a on ešte spí a potom je tam do večera?

Povedala si mu, aby išiel skôr do práca, že večer budete spolu? A jemu to vydržalo týždeň?

Vtedy začneš uvažovať, aký to má zmysel. Aj keď je na teba milý a záleží mu na tebe, stále tomu nerozumieš. Prečo to aj on nevidí tak, ako ty?! Pri každom rozhovore na túto tému ti povie “vedela si aký som, rob aj ty to, čo ťa baví”.

S odstupom času nato prídeš. Ver mi. Mne to trvalo tiež dlho. Celý ten čas, čo on pracoval, robil to pre vás. Neučil ťa žiť bez neho ako si si myslela, učil ťa ísť za svojimi snami a začať robiť to, čo ťa ozaj baví. Tak ako ty podporuješ jeho, podporuje aj on teba. Len musíš otvoriť oči a uveriť tomu. Ukazoval ti, že v to musíš uveriť a až vtedy to dokážeš. Hovoril to všetko preto, lebo ťa ľúbi a záleží mu na tebe. Keď na to prídeš a začneš robiť to, čo ťa robí šťastnou, pochopíš aj jeho.

Potom zrazu všetky tie problémy zmiznú. Uvedomíš ši, že to vôbec nebolo také zlé, ako si to ty videla. Že celý čas to bolo pre vás dvoch a o vás dvoch. Potom si nájdete čas aj na seba. A ty si uvedomíš, že toto poznanie vás ešte viac zblížilo. A potom ti možno aj donesie tie kvety, na ktoré stále nemal čas. A keby náhodou nie, tak sa poteš sama 🙂

sneh

foto: instagram briila

Toto je láska ambiciózneho muža.

Som rada, že som na to už prišla. Lepšie neskôr ako nikdy.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.