Pexels/Rodnae productions, Keli Santos, Maryia Plashchynskaya

Láska na prvý pohľad nie je výmysel. Naozaj sa deje a častokrát sa stáva, že ľudia, ktorí sa do seba zamilujú po prvom stretnutí a spolu zostanú už nastálo.

Dnes ti horoskop odhalí, aké ženy (vzhľadovo) preferujú muži na základe znamenia.

Baran

Vieš ako spoznáš Barana? Šíri okolo seba veľa dobrej a intenzívnej energie. Túži po žene, ktorá má ryšavé vlasy. S inou si to ani nevie predstaviť, pretože si myslí, že ostatné ženy sú nudné. Ryšavka má pre neho veľkú cenu.

Býk

Tento muž je veľmi rozumný a inteligentný. Hľadá si ženu, ktorá má hnedé vlasy. Vie, že iba u nej nájde pokoj a stálosť. Ryšavky sú pre neho moc a o blondínach si myslí, že nie sú moc inteligentné.

zdroj: Pexels/Rodnae productions

Blíženci

Muž Blíženec je hravý. Hovorí sa o ňom, že je večné dieťa a potrebuje stále nové podnety. Chce ženu ryšavku, pretože o nej sa hovorí, že sa pri nej človek nikdy nenudí. Táto žena je presne pre Blíženca.

Rak

Tento muž je veľmi komplikovaný. Túži po žene, ktorá má hnedé vlasy. Vyhýba sa rozhovorom a emocionálnej hĺbke. Najradšej by ju len zobral do postele, pretože táto žena ho najviac priťahuje.

Lev

Muž v znamení ohňa nemôže chcieť inú, než ženu, ktorá má ryšavé vlasy. Hľadá niekoho, kto je rovnaký ako on a myslí si, že táto žena bude spĺňať všetky požiadavky. Navyše, musí mať dobrý vkus a cit pre módu.

Panna

Tento muž chce ženu blondínu. Túži po pravde a poriadku, preto ho najviac priťahuje. Podľa neho je stelesnením čistoty a nehy. Hľadá slušný vzťah a títo dvaja ľudia ho určite vytvoria. Budú spolu šťastní.

zdroj: Pexels/Maryia Plashchynskaya

Váhy

Muž Váhy túži po žene, ktorá by mala blond vlasy. Často sa nevie rozhodnúť, no verí, že žena s plavými vlasmi to vyrieši za neho. Taktiež túži po tom, aby bola vždy upravená a pripravená do spoločnosti.

Škorpión

Musíš vedieť, že ku Škorpiónovi sa nehodí nikto iný, než žena, ktorá má ryšavé vlasy. Pre tohto muža je táto žena splnený sen. Na ničom mu tak veľmi nebude záležať, než na žene, ktorá má ohnivé vlasy a je vášnivá aj v posteli.

zdroj: Pexels/Keli Santos

Strelec

Tento muž túži po blondíne. Žena, ktorá má blond vlasy ho najviac priťahuje, pretože je podľa neho najkrajšia. Vie, že jedine s ňou budú jeho dni plné šťastia a slnka. Je úprimný a to vyžaduje aj od ženy.

Kozorožec

Muž, ktorý sa narodil ako Kozorožec nemôže chcieť inú, než brunetu. Vyhľadáva skôr tiché, než hlučné ženy. Chce, aby si so ženou rozumel hneď od začiatku a ak to tak nie je, je sklamaný.

Vodnár

Napriek tomu, že muž Vodnár by chcel mať všetky ženy ako kamarátky, po jednej túži viac. Po Blondíne. Pre neho je blondína ideálna pre vzťah, pretože mu ju bude každý závidieť a život s ňou bude dokonalý.

Ryby

Muž v znamení Rýb je zameraný na ženu brunetu. Nehľadá len jednorazovú záležitosť – on chce poriadne kvalitný vzťah. Vie, že ten mu môže dať iba žena, ktorá má hnedé vlasy. Myslí si o nej, že je stála.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy