Každé znamenie zverokruhu je niečim špecifické a má svoj vlastný štýl. Vieš, aký je ten tvoj? 

Inšpiruj sa horoskopom a vyber si to, čo je pre teba súdené podľa hviezd a tvojho znamenia. Každý z týchto modelov kúpiš aj v CCC.

Baran

Ženy, ktoré sú narodené v tomto znamení, patria k dynamickým, vášnivým a odvážnym. Máš rada v živote poriadok a vznešenosť. Tiež si veľmi iniciatívna, čo odzrkadľuje aj tvoj štýl obliekania a obúvania, ktorý je vždy jasne vyhradený. Pre teba sú podľa hviezd a tvojej povahy ideálne klasické červené alebo čierne lodičky na miernom podpätku, ktoré dokážu dokonale podčiarknuť tvoju ženskosť a zmyselnosť.

zdroj: Odzadu

Býk

Ženy narodené práve v tomto zemitom a zmyselnom znamení sú sladké a veľmi očarujúce. Charakteristická je pre nich prirodzená ženská duša, ktorá je veľmi jemná a romantická. Milujú svoj klasický, elegantný štýl, no zároveň neznášajú nudu. Preto, ak si sa aj ty narodila v tomto znamení, vieš, že zvodné lodičky v netradičných farbách sú pre teba to pravé.

zdroj: Odzadu

Blíženci

Si veľmi optimistická, usmievavá a z negatívnych vecí si ťažkú hlavu ne­ro­bíš. Zbožňuješ veselých ľudí, smiech, si jednoducho neuveriteľne pozitívna, a to sa odzrkadľuje aj na tvojom výbere topánok. Často nosíš žiarivé farby, a keďže miluješ dynamický život, tenisky v lesklých či žiarivých farbách sú pre teba podľa hviezd to pravé.

zdroj: Odzadu

Rak

Máš rada, ak vieš dokonale ovládať svoj život. Ak vieš, aké sú tvoje priority – ideš si nekompromisne za svojim cieľom. Si veľmi ambiciózna a priebojná, preto sú pre teba ideálne členkové topánky s vyšším podpätkom. Na teplejšie mesiace sú vhodnou alternatívou tie s menšími otvormi či voľnou špičkou.

zdroj: Odzadu

Lev

Zbožňuješ všetko, čo sa ligoce a v živote máš rada prepych, doplnky a kozmetiku. Zakladáš si však aj na hodnotách skutočného života, čo má pre teba vysokú cenu. Okrem krásneho „pozlátka“ miluješ, ak majú veci hlbší význam či využitie. Preto najideálnejšími topánkami sú pre teba pohodlné lodičky na nižšom podpätku, ktoré však pútajú pozornosť, no zároveň predstavujú dokonalú voľbu k väčšine tvojich outfitov.

zdroj: Odzadu

Panna

Celý svoj život si taká nenápadná šedá myška a nerada vytŕčaš z davu. Si rada, ak máš prácu, rodinu a iné veci ťa moc nezaujímajú. S ad­re­na­lí­nom nie si veľká kamarátka a vysokým topánkam sa oblúkom vyhýbaš. Podľa tvojho znamenia predstavujú najideálnejšiu voľbu jednoduché tenisky a počas teplejších mesiacov pohodlné balerínky.

zdroj: Odzadu

Váhy

Od prírody si veľmi šťastný človek, máš rada optimizmus a dobrú náladu. Všade, kam prídeš, okamžite rozprúdiš zábavu. Rada tráviš čas s priateľmi a nenávidíš nudu. Dokonalou voľbou pre tvoje znamenie sú pestré farby, ktoré výborne doplnia tvoj outfit. Počas horúcich mesiacov siahni po sandálkach na podpätku, v ktorých budeš rozhodne neodolateľná.

zdroj: Odzadu

Škorpión

V živote máš rada, ak sa nejakým spôsobom môžeš odlíšiť od ostatných a vyčnievaš z radu. Nuda naozaj nie je pre teba, a to platí aj pre tvoj šatník. Vyhľadávaš dobrodružstvo a nové veci, no miluješ, ak sa pri tom cítiš pohodlne. Správnou voľbou sú podľa hviezd počas teplejších dní práve pohodlné espadrilky, ktoré nájdeš v rôznych zaujímavých verziách.

zdroj: Odzadu

Strelec

Si priateľská a svojim odzbrojujúcim úsmevom dostaneš naozaj každého. V prevažne pánskej spoločnosti sa cítiš ako ryba vo vode, no veľmi rada pôsobíš zvodne a žensky. Vyhľadávaš kúsky s pútavými detailmi, ktoré vyzdvihujú tvoju nehu, ako sú bodky či mašličky. Pre teba a tvoje znamenie sú teda správnou voľbou elegantné, no zvodné členkové čižmičky s neodolateľným prvkom.

zdroj: Odzadu

Kozorožec

V živote vyhľadávaš praktické a užitočné veci. Máš rada, ak vždy presne vieš, čo si ráno oblečieš, čo budeš jesť a aký je tvoj denný harmonogram. Ostatné veci ťa nezaujímajú. Spontánnosť nie je tvoja silná stránka, preto vždy rada stavíš na overenú a univerzálnu klasiku, ktorá nikdy nesklame.

zdroj: Odzadu

Vodnár

Tvoje znamenie je veľmi kreatívne a dynamické, no niekedy rada vyhľadávaš pokoj a samotu. V živote hľadáš dokonalú rovnováhu, ktorú sa ti nie vždy podarí dosiahnuť. Rada sa obliekaš podľa tvojej aktuálnej nálady, no pri topánkach rada uprednostňuješ pohodlnosť. Nezabúdaš ani na štýl, čo vždy každý ocení.

zdroj: Odzadu

Ryby

Si skutočne sama sebou a nikdy sa na nič nehráš. Máš rada poctivú prácu a niekedy ideš až za svoje hranice. Vypnúť a oddychovať vieš iba vtedy, ak je všetko podľa tvojich predstáv. Rada dbáš na všetky detaily a na všetkom si dávaš záležať. Máš rada pestré a netradičné oblečenie, preto ti nesmú chýbať ani topánky bez zaujímavého detailu či vzoru.

zdroj: Odzadu

Článok vznikol v spolupráci s CCC.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.