Z našich predošlých článkov môžeš poznať vlasové trendy a tiež trendy v manikúre, ktoré budú HOT v roku 2022. Teraz by sme sa mali pozrieť na make-up. Portály Cosmopolitan a Harper´s Bazaar predstavili to najlepšie, čo nás už čoskoro čaká. Ak chceš, môžeš ich vyskúšať dokonca aj v predstihu.

Tešíme sa, že aj v líčení je čoraz častejšie vítaná odvážnosť a extravagancia. Pretože tak by sme mohli zhrnúť trendy, ktoré nás v budúcom roku čakajú. Určite nič nepokazíš tým, ak si niečo z tohto vezmeš a aplikuješ to do svojho silvestrovského looku.

Všade samé trblietky

Ak máš rada trblietavé očné tiene, práve teraz prichádza tvoje obdobie. Nezabudni na dobrú podkladovú očnú bázu, aby ti vydržali dlhší čas a aby si ich nemala po celej tvári. Taktiež stav na dobrý odličovač, ktorý odstráni všetky trblietavé časti naraz.

Väčšie pery pomocou kontúrky

Kedysi sme sa snažili kontúrovaciu ceruzku ukryť tak, aby bola neviditeľná, teraz prichádza presný opak. Môžeš si pomocou nej zväčšiť trochu pery a vôbec nevadí, ak ju bude vidieť. Môžeš ju dokonca použiť aj v inej farbe.

Dvojitá očná linka

Niekedy nepotrebuješ ani očné tiene, stačí ti aj linka. Klasickú môžeš použiť na bežný deň aj na párty. Trendom na budúci rok sa stane dvojitá očná linka, prípadne v rôznych asymetrických tvaroch.

Farebná očná linka

Taktiež sa neboj siahnuť po farebnej verzii. Čím výraznejšia farba, tým lepšie. Pokojne si kúp aj neónové odtiene, ktoré budú viditeľné už z diaľky.

Hrubšie strapaté obočie

Pamätáš si na časy, kedy sme nosili tenučkú čiaru namiesto obočia? Teraz je HOT presný opak. Hrubé a strapaté obočie, no zároveň pekne upravené.

Výrazná lícenka

Lícenka ti dodáva prirodzené červenanie, no teraz sa nemusíš báť ani výraznejších a silnejších farieb. Musíš jednoducho zažiariť.

Zelené očné tiene

Trendy vo farbách očných tieňov sa zvyknú meniť. Teraz prichádza na scéna zelená vo viacerých svojich odtieňoch. Neboj sa extravagancie.

Zdroj: CosmopolitanHarper´s Bazaar

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.