Chlapi bývajú niekedy zložití a vyznať sa v nich je hotovým umením. Možno si myslíš, že rozprávať sa s ním naživo môže byť náročné a uprednostňuješ viac písanie. No ani v tomto by som si na tvojom mieste nebola taká istá, lebo by si sa čudovala, čo všetko tým našim mužom pri četovaní prekáža. 

Určite poznáš ten pocit, keď je online a ty máš motýle v bruchu a čakáš, kedy konečne odpíše. Alebo naopak, on ti neodpisuje a tebe sa v hlave vynárajú všetky scenáre, ako je niekde s inou alebo ako sa mu niečo muselo stať. Chlapi takéto veci absolútne neriešia. Teda aspoň väčšina z nich. Skôr riešia to, čo im prekáža a tým niekedy bývajú práve správy od nás.

Vyspovedali sme niekoľkých mladých chalanov, ktorí prezradili, aké správy neznášajú a čo ich v konverzáciách so ženami dokáže najviac rozčúliť. Ak medzi odpoveďami nájdeš aj také, v ktorých sa ty sama spoznáš, tak by si tieto veci do budúcna radšej mala trochu obmedziť. 🙂

Čo najviac prekáža mužom počas písania si so ženami?

„Neznášam dlhé správy, ktoré nemajú ani začiatok, ani koniec a ja sa cítim, ako by som čítal román. Keď niečo chce, určite sa to dá napísať aj stručnejšie.“ (Peter, 21)

„Smajlíky v správach sú super, ale keď sa to s nimi začne preháňať, to neznášam. Veď stačí, keď dá smajlíka jedného, nemusí ich poslať za sebou rovno desať. Pochopil som, že jej je niečo smiešne.“ (Dominik, 23)

„Asi najviac mi prekáža, keď baba posiela každé slovo alebo každú vetu v samostatnej správe a mne potom stále cinká mobil. Nedalo by sa to napísať do jednej správy?“ (Michal, 25)

„Viem, že sa to teraz používa, ale ja nemám rád hlasové správy. Nie vždy si ich totiž môžem vypočuť a kebyže mi napíše normálnu správu, vedel by som jej hneď odpísať. A potom som ja najhorší, že neodpisujem.“ (Marek, 20)

„Neznášam, keď sa ma v jednej správe pýta niekoľko otázok naraz a ja potom neviem, čo odpísať.“ (Matej, 24)

„Neznášam, keď mi nejaká baba napíše len ahoj a to je všetko. Veď prečo rovno nenapíše, čo chce? A čo čaká, že jej na to vôbec odpíšem?“ (Jakub, 23)

„Keď sa na niečom dohadujeme, neznášam, ak odpíše neviem alebo ty sa rozhodni. Prečo nedokáže vyjadriť svoj názor? A keď potom rozhodnem ja sám, takmer vždy je z toho problém.“ (Viktor, 25)

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.