Spoločnosť nám každý rok prináša nové ideály, ako by sme mali vyzerať a správať sa. Pokiaľ si z nich zúfalá a bojíš sa, že nesedíš do tabuliek krásy, pozri sa na to, čo chcú muži.

Prieskum, ktorému sa venoval magazín Your Tango, odhalil, aká by mala byť ideálna partnerka podľa mužov.

Myslíš si o sebe, že tieto kvality spĺňaš?

Ideálna partnerka by mala byť „zlatou strednou cestou“. Nemala by sa správať namyslene, no taktiež by nemala byť prehnane skromná. Mužom sa páči, keď v žene nájdu rovnováhu. Zdravé sebavedomie je u nich kľúčové. Ideálna žena si má veriť, vedieť čo dokázala, no zároveň by sa nemala správať nadradene a povýšenecky.

Taktiež by mala mať pre niečo vášeň a záujem. Žena bez koníčkov alebo hobby nie je pre mužov príťažlivá. Minimálne jednu aktivitu by mala „žrať“ tak veľmi, až by z nej muži odpadávali. Nemôže sa stať, že keď si nájde žena vzťah, zostane na mužovi závislá a úplne ju pohltí.

Nemala by robiť z malých problémov vedu. Muži neznášajú, ak robí žena z komára somára. Ideálna partnerka by mala vedieť, čo je vo vzťahu dôležité a nad čím stačí mávnuť rukou. Keď berie všetko vážne a pre všetko dokáže vyroniť slzy, mužov to odstraší.

Mala by sa ku všetkým správať milo. Môže to znieť ako klišé, no je to pravda. Dospelí muži si hľadajú partnerku hlavne podľa toho, ako sa správa ku ostatným. Či vie, čo je to pokora a rešpekt. Pokiaľ u nej vidia, že je nepríjemná alebo chladná, stratia o ňu záujem.

Nemala by sa riadiť podľa citov, ale podľa rozumu. Prekvapená? Nemusíš byť. Podľa mužov by mala byť ideálna partnerka rozumnáracionálna. City by si mala nechať iba do spálne, pretože v reálnom živote záleží hlavne na zdravom a sedliackom rozume.

S partnerom by mala byť vo všetkom kompatibilná. Toto je pre mužov rozhodujúci bod, pretože pokiaľ sa v niečom nestretnú a nedosiahnu kompatibilitu, celý vzťah je ohrozený. Za svoju vysnívanú považujú ženu, s ktorou si vo všetkom sadnú.

Zdroj prieskumu: yourtango.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.