Žena sa stará o svoju pokožku - pleťové séra

Kvalitná skincare sa skladá z viacerých krokov. Ak chceš svojej pleti dopriať čo najlepšiu starostlivosť, nestačí ti ju iba umyť a natrieť krémom. Či už bojuješ s nedokonalosťami, vekom alebo jednoducho túžiš po krásnej a žiarivej tvári, tvoja rutina by mala obsahovať aj pleťové séra.

Dnes sú už na trhu mnohé produkty, ktoré sú zamerané na rôzne problémy a pri pravidelnom používaní prinášajú skutočné výsledky. A každá z nás chce byť jednoducho krásna, takže sa musíme o svoj vzhľad starať dôkladnejšie. Najmä dávať pozor na to, čo v istých rokoch života potrebujeme najviac.

Nasledujúce pleťové séra sú určené pre rôzne vekové kategórie, ktoré si ich už vyžadujú. Samozrejme, ideálne je zahrnúť ich do svojej rutiny pomaly všetky a vyskladať si tak perfektnú starostlivosť, no aspoň na začiatok sa riaď podľa svojho veku.

Po 20-ke

Jednou z prvých kyselín, ktoré by si mala začať používať a v tomto prípade naozaj už po 20-ke, je kyselina hyalurónová. Obsahujú ju mnohé produkty, no ak chceš intenzívnu starostlivosť, zvoľ tú vo forme séra. Prečo je tak populárna?

Žena sa stará o pleť
zdroj: Pexels/Alena Darmel

Je to hydratačná bomba, ktorá dodá pleti to, čo sa z nej postupne stráca. Pokožka je po nej svieža a jemná. Tým, že zabraňuje vysušovaniu, predchádza aj rýchlejšiemu starnutiu. Dokonca bojuje aj s prvými jemnými vráskami. Viac sa o nej dozvieš v našom nedávnom článku TU.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty