Plavková sezóna je pomaly tu! Či už veríš na znamenia alebo nie, čítať si o nich je vždy zábava. Preto sme pre teba pripravili horoskopový špeciál, vďaka ktorému objavíš tie najnovšie plavky z kolekcie Reserved, ktoré sa hodia práve k tvojmu znameniu.

Baran a Strelec

Celé plavky, ktoré nenápadne odhaľujú dekolt sú práve tie, ktoré baran a strelec toto leto najviac využijú. Plavky zahalia to, čo majú a vďaka pásikom postavu jemne predĺžia. Ak si k nim dáš šortky s vysokým pásom a zlatú retiazku do výstrihu, plavky sa zmenia na sexy top.

zdroj: reserved.com

Býk a Váhy

Venušou riadený býk a váhy si toto leto vyberú romantické dvojdielne plavky s volánom v ružovej farbe. Býk aj váhy milujú jemné a ženské strihy, ktoré im dodajú pôvab a zvýraznia ženskosť, preto vyhľadajú práve tento strih.

zdroj: reserved.com

Blíženci a Panna

Nenápadne jednodielne plavky v telovej farbe pribudnú toto leto v šatníku blížencom aj panne. Na opálenej pokožke vyzerajú úžasne a strihom sadnú každej. Tento strih by nemal chýbať v šatníku žiadnej z nás.

zdroj: reserved.com

Lev a Škorpión

Radi pútajú pozornosť a toto leto zažiaria práve v čiernobielych dvojdielnych plavkách. Lev a Škorpión sú zvyknutí na odvážnejšie strihy, ktoré zvýraznia čo najviac ich krivky, ale tento rok sa rozhodnú pre pohodlnejší strih.

zdroj: reserved.com

Kozorožec a Vodnár

Tento rok svoj šatník obohatia obe znamenia o dvojdielne plavky. Nebudú to však bikiny, ale trošku netradičnejší kúsok. Vysoký pás a podprsenka s jedným ramienkom tvoria dokonalú súhru. Čierna farba je práve tá, na ktorú tieto znamenia nedajú dopustiť, aj keď majú v šatníku už minimálne jedny čierne plavky.

zdroj: reserved.com

Ryby a Rak

Hravosť a jemnosť je pre ryby a raka typická aj pri obliekaní. Jemné bodkované bikiny s mašľou sadnú každej žene v tomto znamení a vyslúžia si za ne nejednu pochvalu.

zdroj: reserved.com

Ak si máš pocit, že k tvojmu znameniu si vieš predstaviť iný kúsok, môžeš si ho nájsť TU.

Komentáre