Kým počas leta sa obliekame do rôznych farieb, na jeseň si vyberáme skôr niečo jednoduchšie a menej nápadné. Niekedy sú však práve jesenné outfity tými najkrajšími, pretože jednotlivé farby sa dajú krásne zladiť a výsledný efekt je naozaj skvelý.

Na jeseň sa hodia skôr farby s teplým podtónom. Sem môžeme zaradiť rôzne odtiene žltej, hnedej, červenej, oranžovej, fialovej, zelenej, modrej či šedej. Určite ale nič nepokazíš ani klasickou bielou či čiernou. Inšpiruj sa napríklad známymi Slovenkami, ktoré svoje jesenné outfity zladili priam do dokonalosti.

Jeseň by sa tiež nemala zaobísť bez kára, ktoré k tomuto obdobiu neodmysliteľne patrí. Či už siahneš po károvanom kabáte, sukni alebo šatách, určite urobíš správne.

View this post on Instagram

Crossbody bag via @camelia_roma

A post shared by OOTD Magazine (@ootdmagazine) on

V tvojom šatníku by počas tohto ročného obdobia nemali chýbať pletené svetre a šaty, roláky, trenčkoty, elegantné kabáty a celkový dojem z outfitu môžeš zvýrazniť aj klobúkom. Práve tie sa stali hitom tejto sezóny.

K trendy outfitu by si nemala zabudnúť doladiť aj svoj make-up. Zameraj si predovšetkým na výber správneho odtieňa svojho rúžu. Teraz je dovolené siahnuť po všetkých odtieňoch nude, mauve, vínovej, červenej, bordovej či fialkovej.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.