Dlhá sukňa alebo legíny? Čipkované jemné veci alebo rebelská čierna? Spýtala som sa 10 mladých chlapov do 30 rokov, aké oblečenie nás, ženy robí sexy podľa mužov.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Jano, 23: Legíny a blúzka. Rozhodne! Avšak prosím Vás, ženy, nenoste ich k elegantným veciam. Vtedy žena vyzerá lacno. Jedine na doma a na šport. Vtedy ste neskutočne sexy!

Dávid, 21: Mne sa páčia najviac na žene krásne dlhé šaty. Ale aj tak najviac zbožňujem, keď nemá na sebe nič. Vtedy ste najviac sexy.

Michal, 25: Klasické letné šaty voľné. Vtedy ste rozhodne najkrajšie. Ale prosím, bez balerínok! Radšej žabky.

Samo, 20: Zbožňujem ženy cez leto s kraťasami, kde im trošku vidieť zadok. Ale naozaj iba trošku. Je to sexi, nie je to lacné. Ale mám rád i dlhé voľné šaty alebo bielu voľnú blúzku. A keď máte odhalené ramená a trochu kľúčnu kosť, je to strašne sexy.

Matúš, 29: Legíny! Ale len na šport alebo maximálne doma. A hlavne ženu do toho, čo má nato postavu.
dis0ku-l-610x610-set-grey-gray-sweatshirt-sweats-sweatpants-croptops-crop-cropped-pants-casual-boyish-women-gorgeous-fashionista-fashionable-chill-rad-sunglasses-chic-style-styled-stylish-trendinfoto: tumblr

Filip, 19: Sexy musí byť dievča. Oblečenie je len doplnkom. Ale keď už mám povedať niečo, tak milujem na žene tepláky alebo legíny a k tomu voľná mikina. Vtedy ste aj zlaté a sexy.

Kubo, 22: Dlhá sukňa. Je to pekné, jemné a žena je vtedy naozaj krásne ženská!

Majo, 25: Biele tričko, conversy a rifle. Vtedy ste sexy pohoďáčky.

Peťo: Krátke šaty a vysoké opätky k tomu. Aaaaaach jaj !

Lukáš: Prosím, noste viac vysoké rifle!! Ste neskutočne príťažlivé! A biele tričko k tomu.
screenshot_2016-03-08-00-52-36foto, cover foto: tumblr