unsplash.com

Býk rozumie, čo je to láska. Muž v znamení Býka je dobrota sama o sebe. Býk ťa vie oceniť. Nebude spochybňovať spôsob, akým sa rozhoduješ. Bude rešpektovať to, aká si osobnosť a nikdy ťa nevysmeje. Bude vďačný za tvoju prítomnosť, všímavosť a láskavosť. Od ženy očakáva, že bude milá, empatická a úprimná. Nehľadá krátkodobé známosti.

Chce lásku, ktorá vydrží navždy, možno preto je taký beznádejný romantik. Muž v znamení Býka je osobnosť sama o sebe. Potrpí si na dobrých ľudí v jeho okolí a to isté očakáva aj od svojej polovičky. Neznáša intrigy, hlúpe doťahovanie sa a hádky.

Jeho okruh priateľov je síce veľký, no veľmi uvážene vyberá tých, ktorý si zaslúžia jeho pozornosť a čas. Preto sa to možno zdá, že to s tvojou láskou k nemu nemá nič spoločné, no ver mi, že to, ako sa správa k iným, ukazuje aj to, ako sa bude správať k tebe.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: unsplash.com

Muž v znamení Býka však veľmi často odpúšťa a už vôbec nezabúda. Preto buď opatrná, pretože ak ho sklameš, odtiahneš si ho od seba. Je výborný milenec, ktorý je vnímavý a ak sa do niekoho zamiluje, miluje bezpodmienečne. Býk bude dávať tvojmu životu obrovský zmysel. Je to ten muž, na ktorého nikdy nezabudneš a bude ti chýbať ako aj fyzicky, tak aj psychicky. Môže byť aj akousi drogou, pretože čas strávený s ním je veľmi príjemný.

Jeho láska je jednoduchá, obyčajná a úprimná. No musí cítiť, že to aj ty s ním myslíš vážne a že to nie je akési prvoplánové. Miluje maličkosti, ktoré tvoria celok. Budeš ho milovať za to, že ti dáva bezpečie a pocit absolútnej slobody, no pritom akúsi „závislosť“.

Keď za zamiluješ do muža Býka, už nebude cesty späť. Chce byť aj tvojim priateľom, ktorému sa bude môcť zveriť, ak ho niečo trápi.

Milovať Býka je jednoduché, nezabudnuteľné a neoceniteľné.

 

zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating