unsplash.com

Toľko ľudí hľadá dokonalého partnera. Pravdou je, že nikto dokonalý nie je.

No je mnoho vecí, ktoré taký „dokonalý“ partner vo vzťahu prináša. Pocit lásky, bezpečia a šťastia. Ak nasledujúce veci dobre poznáš vďaka tomu svojmu, môžeš byť šťastná, pretože si našla niekoho naozaj výnimočného.

Vďaka nemu si lepším človekom

Tvoj priateľ z teba ťahá to najlepšie, čo v sebe máš. Pri ňom nemusíš nič predstierať, na nič sa nehráš. On dopĺňa tvoje prirodzené ja. Vďaka nemu myslíš pozitívne a tvoje zlé vlastnosti si sa naučila krotiť. A všetko to ide ľahko.

Skutočne si užívaš jeho prítomnosť

Toto je jasné. Ak máš vo svojom živote niekoho úžasného, chceš s ním tráviť každú minútu dňa. Môžete spolu ležať v posteli a hodiny sa len rozprávať. Môžete si užívať spoločné koníčky. Nezáleží na tom, čo vlastne robíte, hlavné je, že ste spolu a ste za to vďační.

Cítiš sa chápaná

V živote potrebujeme mať pocit, že niekam patríme. Že niekto rozumie našim myšlienkám. A s ním to tak je. Vieš, že všetko, čo mu povieš skutočne počúva a zaujíma sa o teba. Nemusíš rozmýšľat o tom, čo povieš, pretože jemu povieš jednoducho všetko, aj keď ťa to robí zraniteľnou.

Pomáha ti zdokonaľovať sa

On je človekom, ktorý ti pomáha stať sa tou najlepšou verziou samej seba. Chce pre teba len to najlepšie, a ak vie, že ťa splnenie nejakého cieľa spraví šťastnou, pomôže ti na ceste za ním. Povzbudzuje ťa v každom smere. Beháva s tebou, pretože chceš ísť na maratón? Číta tvoje rukopisy, aby mohol kriticky ohodnotiť tvoje autorské zručnosti? Je to ten pravý!

Vyčarí ti úsmev na tvári

Miluje tvoj úsmev a preto ho chce vždy vidieť na tvojej tvári. Vtipy, historky, vaše intímne smiešne veci, kvety, obľúbené jedlo, … – každá maličkosť, vďaka ktorej sa mu to podarí. A radi sa smejete spolu.

Všimne si, ak ťa niečo trápi

Pretože ste tak spojení, dobre vie, kedy ťa niečo skutočne trápi. Neváha, pýta sa ťa a ponúkne svoje rameno, ak si potrebuješ poplakať.

Komunikácia u vás neviazne

Komunikácia je dôležitým pilierom každého vzťahu. Dobrý partner ťa nie len počúva, ale aj rešpektuje všetky tvoje názory a rozhodnutia. Vaša komunikácia nepozná prekážky, viete sa počúvať, viete si poradiť, viete sa dohodnúť.

Netrápia ho nepodstatné veci

Nerobí scény, ak si nestihla umyť riad, alebo nevyzeráš každý deň ako z katalógu. Miluje ťa so všetkými „nedokonalosťami“, takú aká si. Vie, na čom skutočne záleží.

Zdroj: powerofpositivity.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating