Pre mňa byť nahá znamená byť zraniteľná, odovzdávajúc ti úplnú moc. Každá veta, každé priznanie je spôsobom, akým ti odhaľujem svoju dušu. Tá duša má vrstvy. Aj také, ktoré ešte nikdy nikto nevidel.

Som nahá, keď ti odhaľujem svoje pocity. Znamená to, že pripúšťam, že nie vždy ich musíš pochopiť. Podávam ti tým lopatu a nechávam ťa kopať do hĺbky svojej duše dúfajúc, že s tým v polceste neprestaneš. Znamená to, že rozumiem, nie vždy sa ti to môže páčiť, môžeš si to rozmyslieť a opustiť ma.

Keď som nahá znamená, že ti dovoľujem ma vidieť tak, ako ma ešte nikto pred tým nevidel. V plnom svetle. Si to ty, ako na mňa hľadíš, presne na takú, aká som. Dávam ti kľúč k dverám, ktoré nebol nikto schopný otvoriť. Sú to dvere ku všetkým mojim neistotám, obavám, k tomu čo ľutujem. Znamená to, že ti dovoľujem vidieť dôvody, prečo sa topím, prečo sa nie vždy správam tak, ako by som sa mala.

Rozťahujem nohy svojej duše dúfajúc, že sa budeš chcieť so mnou milovať a nie iba mať sex. Dovoľujem ti vidieť do mňa. Ďaleko za krásu, dovoľujem ti vidieť to všetko škaredé vo mne. Je to ako strhávať si obväzy zo svojich nezahojených rán dúfajúc, že ich nezväčšíš. Prijímam fakt, že možno práve ty budeš dôvodom, prečo budem nekonečne krvácať.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

Byť nahá je ako byť zároveň čistá, aj keď sme všetci už zhrešili. Byť nahá je byť otvorená súdeniu a kritike. Moje priznanie o štvrtej ráno je o tom, aké je to byť nahá. ,,Toto som ja a milujem ťa,“ je byť nahá.

zdroj: thoughtcatalog, foto: weheartit

Komentáre