Určite si práve nad týmto článkom prevrátila očami a myslíš si,že internetové kamarátstva sú len veľkým nezmyslom dnešnej doby. No teraz ti niečo poviem.

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Pred dvoma rokmi som cez všetkým známu sociálnu sieť Facebook, spoznala jedno dievča. Nerobila som si veľké nádeje, že z toho bude viac ako len jeden nezávislý pokec.

No veci sa časom začali meniť. Ako sme si začali písať, viac a viac sme sa spoznávali. Rozprávali sme sa o všetkom. Cítila som sa pri nej ako pri vlastnej sestre. To dievča poznalo moje myšlienky do poslednej bodky. Nechápala som tomu. Ako ťa môže človek, ktorého si ešte ani nevidela, ovplyvniť natoľko, že nie je deň, kedy by ste si nepísali? Je to zvláštne, no zároveň úžasné. Je to pre mňa veľkým dobrodružstvom, ktoré mi dalo do života viac ako čokoľvek iné.

unsplash.com

Dnes sa už poznáme 2 roky aj nejakých pár mesiacov. Nevídame sa každý deň a ani spolu nechodíme do školy alebo von. Bráni nám v tom diaľka. No nie je to taká prekážka, ktorá by nás rozdelila. I keď nám v osobných rozhovoroch, objatiach a v mnohých veciach bránia tie nešťastné kilometre, stále máme jedna druhú. Vieme sa podporiť aj cez slová ukryté v jednej chatovej hlavičke, ktorá mi večne vyskakuje v mobile. Nepoznám lepší pocit, ako spoznať niekoho ako je ona. Má v sebe niečo, čomu ja nedokážem odolať. Vlastne…nič nedokážem. Jedine ju bezhlavo milovať.

Každý večer zaspávam s pocitom, že mám dôvod na prebudenie. Nie je deň, kedy by som jej nezaželala dobré ráno a dobrú noc. Nie je deň, kedy ma nezaujíma, ako sa má, čo má nové alebo čo ju trápi. A nie je deň, kedy by som ju nemilovala..

unspalash.com

Nikdy som si nebola ničím a nikým istá. No jednou vecou si istá som. Že toto dievča za žiadnych okolností neopustím. Som ochotná pre ňu spraviť a obetovať čokoľvek. Nech už sa mám akokoľvek, dobre alebo zle, práve vďaka nej sa cítim vždy šťastne.

Prajem každému jednému človeku, aby v živote stretol niekoho, ako ja. Aj keď by vo vašom priateľstve malo byť nekonečne veľa prekážok. Život je o tom, aby sme ich prekonávali.