Baran:

Odzadu.sk
Staň sa blogerkou

Strávila si každú možnú chvíľu čakaním. Čakaním na to, že sa ten druhý vráti, čakaním na šťastie. Stále si počítala dni do dovolenky a víkendu. Namiesto toho, aby si sa tešila z pokojných dní, si stále chcela niečo viac. Niečo iné. Niečo lepšie. Nikdy si sa skutočne nezamilovala, pretože si sa stala príliš nepokojná.

Býk:

Uviazla si v stereotype. Rok 2017 bol pre teba veľmi komfortný. No sama dobre vieš, že ani pohodlný alebo komfortný vzťah nemusí byť ten správny. Tvoja pokojná práca nemusí byť tá pravá práca. Zostávaš na jednom mieste pretože sa bojíš zmien. Radšej sa držíš toho, čo poznáš. Vyhýbaš sa rizikám, no mala by si to zmeniť.

Blíženci:

Zdá sa ti, ako by bol celý svet proti tebe. Kedykoľvek tvoji priatelia idú na drink bez teba si naštvaná a nepríjemná. Namiesto toho, aby si sa snažila zmeniť tvoju situáciu sa iba obviňuješ. Povieš si, že nie si dosť dobrá. Ale akceptuj tvoj život taký, aký je. Pracuj dobre, aby si sa zlepšila a bola šťastnejšia.

pexels.com

Rak:

Počas roka 2017 si venovala príliš veľkú pozornosť tomu, čo si o tebe myslia iný ľudia. Vždy keď si postla fotku na instagram, všímala si si koľko dostane lajkov. Strávila si celý rok znepokojením, čo si o tebe ľudia budú myslieť ak spravíš toto alebo tamto. Ale ty sa máš sústrediť najmä na seba, aby si bola v poriadku.

Lev:

Až príliš veľa sa o seba staráš a chceš, aby to videli aj tvoji ostatní kamaráti. Hovoríš si, že nie si lacná ale tráviš hodiny česaním svojich vlasov a vyberaním si oblečenia. Predtým ako uverejníš jednu fotku ich musíš urobiť aspoň 50. Bojíš sa o svoj vzhľad, pretože chceš aby ťa ostatní mali radi pretože teraz si neistá v tom, či je to pravda.

Panna:

Investovala si veľa času do starostlivosti iných.  Vyšla si zo svojej komfortnej zóny, aby si ich urobila šťastnými. Pozývala si si na drinky, na drahé večere alebo do kina. Nevenovala si svojim problémom pozornosť len preto, aby si zaistila aby boli ostatní v poriadku. Ale čo si urobila pre seba? Vôbec nič. Musíš prestať zaobchádzať s ostatnými ľuďmi ako prioritami a urobiť občas seba prioritou.

unsplash.com

Váhy:

Ideš s davom – čo môže by niekedy dobrá vec. Ale celý rok si strávila tým, čo chceli ostatní. Išla si sa najesť kam chceli oni, mohli vybrať film, ktorý chceli, počúvala si svojich rodičov v tom, ako ti rozprávajú do tvojho života. Ale nenechaj sa ovplyvňovať inými. Ty sama rozhodni, čo je pre teba najlepšie.

Škorpión:

Ty si sa snažila nájsť svoje poslanie a cieľ. Uvedomuješ si, ako si tvoji priatelia stavajú domy, zakladajú rodiny, plnia želania. Možno ale na toto ešte nie si pripravená. No mala by si si tiež začať plniť svoje sny. Cestovať, pomáhať ľudom v núdzi alebo niečo, pri čom by si sa cítila, akoby si nestrácala čas na tejto zemi.

Strelec:

Vzdávaš sa príliš ľahko, bez boja. Nechceš stále pociťovať neúspech, takže radšej odídeš skôr, než by si mala dostať možnosť, že by ťa niekto odmietol. No mala by si robiť presný opak. Mala by si sa presvedčiť o tom, že si dosť dobrá. Mala by si sa začať viac povzbudzovať a viac si veriť.

stocksy.com

Kozorožec:

Celý rok si strávila pomáhaním. Sotva si videla svojich blízkych. Sotva si sa dobre vyspala. Prežívala si dni na káve a energetických nápojoch. Cítiš ale, že nemáš žiadny poriadny život. Ver mi, aj keď je pre teba práca dôležitá, musíš si dať prestávku.

Vodnár:

Keď sa obzrieš späť, môžeš spočítať viac zlých vecí, ktoré sa ti stali, ako tých dobrých. Tieto zlé veci spôsobili to, že sa cítiš sama a opustená. Stratila si svoji vieru v dobro. Bojuj a nájdi ju znovu.

Ryby:

Stále žiješ v minulosti a to je už rok 2017.  Vyrástla si a dospela si, nie si tá, ktorá robila naivné chyby. Musíš nechať toxických ľudí vo svojej minulosti a žiť prítomnosťou. Musíš sa vyrovnať s tým, že veci sa menia. Ľudia sa menia. Nemôžeš bojovať s časom, tak s tým prestaň.