Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Veľa ľudí verí, že všetko je vo hviezdach, čo sa síce nedá brať až tak doslovne, lebo veľký vplyv na formovanie našej osobnosti máme aj my sami. Avšak charakteristiky podľa jednotlivých znamení sú veľmi obľúbené a vo väčšine prípadoch aj presné. Aká si teda žena na základe tvojho znamenia? Poďme sa pozrieť!

Baran – energická

Ako žena v znamení Barana si energická, extrovertná a často si nekladieš servítku pred ústa. Ľudia ťa vnímajú ako sebavedomú osobnosť, ktorá sa nebojí povedať si svoj názor, ale ak sa niekomu naozaj otvoríš a nájdeš si partnera, ktorý ťa toleruje takú aká si, dokážeš sa ukľudniť a užívaš si jeho pozornosť.

Býk – silná

Si najsilnejšie znamenie celého horoskopu! Máš obrovskú dávku pevnej vôľe a tvoja vnútorná sila zahanbí nejedného chlapa. Popritom všetkom však ostávaš stále jemnou a ženskou. Vieš, že muž sa musí cítiť ako muž, a si to ochotná tolerovať, pokiaľ nezájde ďaleko a neponíži ťa. Vtedy uvidí, čo všetko v tebe je.

Blíženci – nebojácna

Žena v znamení Blížencov je ako tornádo. Rada meníš miesta a ľudí okolo seba a najviac neznášaš rutinnu! Pre tvoju dobrodružnú povahu sa nejedenkrát dostaneš do problému či sporu s ľuďmi, ktorým sa tvoj prístup nepáči. Ty však vieš, že život je len jeden, a preto sa nenecháš odradiť a ideš plnou parou vpred do každej novej skúsenosti.

Rak – citlivá

O Rakoch je všeobecne známe, že sa nechávajú ovládať svojimi emóciami. Žena Rak je však citlivá v dobrom slove zmysle. Vie vycítiť, kto má akú náladu a podľa toho k týmto osobám aj náležite pristupuje. Vie vytvoriť dokonalo veselú atmosféru, ale ak nemá svoj deň, všetci v miestnosti to pocítia.

Lev – nevypočítateľná

Žena v znamení Leva je silná a nezávsilá, preto nečakaj, že sa ti bude zdôverovať so svojimi plánmi do blízkej či ďalekej budúcnosti. Nikdy nevieš, čo dopredu urobíš, lebo väčšinou to nevieš ani ty sama. Napriek tomuto však dokážeš spríjemniť každú akciu svojou prívetivou povahou a optimistickým prístupom.

Panna – kritická

Žena Panna sa vždy snaží byť najlepšou verziou samej seba. Tvrdo na sebe pracuješ a chceš byť dokonalou. Častokrát sa ti to pre húževnatú náturu a úžasnú osobnosť podarí. Avšak druhých ľudí okolo seba súdiš ešte prísnejšie. Očakávaš od nich často nemožné a vyžaduješ, aby naplnili tvoje nesplniteľné ideály, ktoré často meníš. Častokrát sa môže stať, že u druhých vidíš chyby, ktoré si u seba prehliadla.

Váhy – inteligentá

Hoci ako žena v znamení Váh môžeš pôsobiť ako nežné dievčatko, nechávaš klamať zovňajškom! Máš rada búrlivé diskusie a so všetkým odhodlaním sa do každej možnej zapojíš. Hoci to niektorí zo začiatku berú na ľahkú váhu, po chvíli zistia, na čo sa to dali. Ako žena si neskutočné vnímavá, máš plno vedomostí a si navyše aj veľmi inteligentná. Svojimi argumentami umlčíš každého!

Škorpión – tajomná

„Ak chceš zaujať ženu v znamení Škorpióna, nevyzraď jej o sebe všetko naraz“– toto je najlepšia veta, ktorá ťa charakterizuje. Ako žena Škorpión máš rada tajomno, ale nie je to nič v porovnaní s tým, ako tajomne a záhadne pôsobíš ty sama. Ľudia si o tebe zväčša dopredu vytvárajú mienku, ale ty na sebe nedáš nič znať. Málokedy sa niekomu zveríš so súkromnými informáciami, lebo najradšej si ich nechávaš sama pre seba.

Strelecúprimná

Ako žena Strelec si ozdobou každej spoločnosti. Si inteligentá, zábavná aj priateľská. Väčšinou si otvorená a hovoríš iba to, čo si myslíš, preto môžeš vyhľadávať mužskú spoločnosť viac ako ženskú, pretože vždy povie to, čo si myslí. Ľudia od teba nečakajú, že im budeš klamať alebo niečo zastierať. Si 100 % úprimná a to isté očakávaš aj od ľudí okolo seba.

Kozorožecpracovitá

Vždy dosiahneš čo chceš, alebo sa aspoň nevzdáš bez poriadnej driny – áno, toto celkom presne definuje ženu narodenú v znamení Kozorožca. Vieš, aké máš kvality, ale veľmi dobre poznáš aj svoje nedostatky. Preto tvrdo pracuješ na tom, aby si zlepšila to, v čom si dobrá, a aby si odstránila svoje chyby. Ak si narodená v tomto znamení, dávaj si dobrý pozor, aby si to s tvojou snahou neprehnala.

Vodnár – okúzľujúca

Vždy máš čo povedať, ale je ťa aj dobre vidieť. Ako žena narodená v znamení Vodnára si vždy milá, priateľská, zdržanlivá a šarmantná. Zakaždým vieš, čo povedať a ako sa zachovať. V spoločnosti si mimoriadne obľúbená pre svoju schopnosť vytvoriť príjemnú atmosféru.

Ryby – zmyselná

Život ženy narodenej v znamení Rýb sa na prvý pohľad môže zdať plný zvratov a milostných sklamaní. Tak to však vôbec nemusí byť. Každý vzťah či nežný flirt prežívaš vášnivo a veľmi zmyselne, preto sa pre teba každé takéto dobrodružstvo zdá byť osudovým. Rada všetko rozoberáš, analyzuješ a v oblasti milostných vzplanutí aj rada preháňaš. Nikto ti to nemôže brať za zlé, keďže ty to sama prežívaš naplno, preto to tak opisuješ aj ostatným, hoci realita sa zdá bať úplne iná.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy