Kvízy z milostnej oblasti sú veľmi populárne. Vďaka nim môžeš zistiť mnoho zaujímavostí, ktoré si doteraz (možno) ani nevedela. Po kvíze o milostných polohách či základných otázkach o intímnom živote, sme si pre teba pripravili kvíz o tom, aká si milenka.

Ak by si sa to priamo opýtala svojho partnera, samozrejme, že by povedal „si tá najlepšia“. Bohužiaľ, z tejto odpovede veľa nezískaš. Pusť sa do nasledujúceho kvízu a odhaľ skutočnú pravdu.

Aký typ spodnej bielizne preferuješ v posteli?

Koľko máš doma hračiek pre dospelých?

Pexels/Vika Kirillova

Si s priateľom na párty a dostanete chuť na milovanie. Čo urobíte?

Zažila si už niekedy s*x na jednu noc?

Pexels/Yan Krukov

Ako dlho čakáš na milovanie s novým priateľom?

Aké typy polôh preferuješ?

Pexels/Yan Krukov

Ako sa najlepšie vzrušíš v posteli?

Aká si MILENKA pre tvojho partnera? Týchto 7 otázok ti odhalí PRAVDU
MILENKA S VEĽKÝM M
Gratulujeme ti. Tvoje odpovede ukázali, že sa v posteli vyznáš. Pre svojho partnera si naozaj tou najlepšou milenkou, akú si mohol želať. Vďaka tomu môžeš byť pokojná, nemá dôvod ťa podviesť, pretože všetko medzi vami funguje správne.
PRIEMERNÁ MILENKA
Niečo zvládaš v posteli lepšie, niečo horšie. V posteli nie si úplné drevo, no veľmi si s tebou partner neužije. Snaž sa to napraviť a nebráň sa experimentom. Vďaka tomu bude váš vzťah stále plný vášne a chémie.
V POSTELI TO S TEBOU NIE JE ŽIADNA VÝHRA
Ups. Byť s tebou v posteli nie je žiadna výhra. Aj keď ti tvoj partner možno hovorí opak, určite si myslí presne toto. Snaž sa to zmeniť, pretože by mohlo časom dôjsť k nevere. Veľa si o tom čítaj, experimentuj, kúp hračky pre dospelých a nezabudni na príťažlivú bielizeň.
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.