Život píše rôzne príbehy. Vlastne, za každými jednými dverami sa skrýva iný. Rodina, láska, vzťahy, hádky, problémy, súdržnosť, nešťastie, … počas našej cesty nás môžu postretnúť rôzne situácie. A to už od detstva.

Kým niekto žije v rodine ako z filmu, iní to majú ťažšie. Dnes ti priblížime to, akou ženou sa stalo dievča, ktoré vyrastalo bez otca. Zaslúži si totiž pozornosť. Život sa s ňou nemaznal, a aj keď mohla mať v iných smeroch všetko, chlapský vzor, ocko, ten chýba každému malému dievčatku.

Niekto, kto by ju bezhranične miloval, ochraňoval, niekto, kto by s ňou robil bláznovstvá, ukázal jej, ako sa má muž správať k žene. No on tam nebol. A tak je aj ona iná.

Musela sa naučiť postarať nie len o seba, ale aj o svojich najbližších tak, akoby to mal robiť otec. Vyrástla z nej silná žena. Žena, ktorá je sebestačná, bojovná a odvážna. Vždy sa spolieha sama na seba a neprosí o pomoc. Vzala zodpovednosť na seba a naučila sa s ňou žiť.

No nie je chladná, práve naopak. Je plná citov a emócií, ktoré videla u svojej matky. Nepovie to nahlas, ale občas sníva o tom, aké by to bolo, keby bola malým dievčatkom, ktorému niekto vezme z pliec všetky tie starosti.

Nevie, ako sa správať k mužom, učila sa to za pochodu. Možno zbabrala zopár vzťahov, no aspoň sa z nich poučila. Tak, ako pri všetko, čo kedy zobrala do vlastných rúk. Len tak nečaká, že ju zachráni princ na bielom koni, ona vidí svet reálne taký, aký je.

Ak sa však zamiluje, tak naplno. Dá do toho celé srdce, myseľ i dušu. Pretože, ešte nie je neskoro byť pre niekoho princeznou, ak chce byť princom on pre ňu. Verí, že ona svojim deťom nájde toho najlepšieho. Berie preto všetko alebo nič.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.