Unsplash/Alexander Zavala

Ruža patrí k najobľúbenejším kvetom vôbec. Existujú desiatky rôznych farieb, preto sa nemôže stať, že aj ty by si si nenašla presne tú, ktorá si získa tvoje srdce.

Aká farba ruže sa ti páči najviac? Vedela si, že to dokáže prezradiť množstvo zaujímavých vecí o tom, aká si a akú máš osobnosť? Vyber si jednu zo šiestich ruží, ktoré vidíš na obrázku a zisti o sebe niečo nové.

Ktorá ruža sa ti páči najviac?

YouTube/Mind Oddities

Ktorú farbu ruže máš najradšej? Pozri, čo to o tebe vypovedá
Biela/žltá ruža

Si odvážna a extrovertná osoba. Si veľmi úprimná a ak sa ti niečo nepáči, nemáš problém to povedať nahlas. Máš veľmi dobrú intuíciu a dokážeš rozoznať každé klamstvo. Nemôže sa teda stať, že by ťa niekto oklamal. Vieš, čo od života chceš a všetko si rada dopredu plánuješ, aby si to dosiahla. Mala by si sa však naučiť trochu vypnúť a relaxovať. Z dosahovania svojich cieľov bývaš často v strese.
Červená ruža

Si starostlivá osoba a pre svojich najbližších vždy ochotne ponúkneš pomoc, podporu alebo ochranu. Dávaš si záležať na tom, aby si vo svojom živote mala rovnováhu a uprednostňuješ duševnú pohodu pred chaosom. Buď však opatrná, aby si sa príliš neizolovala od vonkajšieho sveta a ľudí v ňom. Buď pripravená akceptovať zmenu a ak bude potrebné, neboj sa aj riskovať.
Fialová ruža

Si veľmi milosrdná a súcitná osoba a emócie sú pre teba veľmi dôležité. Máš niekoľko skrytých talentov, ktoré sa ale bojíš ukázať, pretože sa veľmi podceňuješ. Mala by si si viac dôverovať a obklopovať sa ľuďmi, ktorí ťa majú radi a podporujú ťa.
Ružová ruža

Si veľmi šťastná a kreatívna osoba. Tvoj optimizmus je doslova nákazlivý a ľuďom vo svojom okolí ukazuješ, aby sa na svet pozerali krajšie. Tvoja zvedavosť a dobrodružná povaha ťa neraz privádzajú k objavovaniu nových vecí. Pri nejakom novom projekte však buď opatrná. Na začiatku máš síce veľa nadšenia, no časom sa začneš nudiť a vzdáš to.
Modrá ruža

Si veľmi opatrná a ostražitá, pretože si si vedomá všetkých nástrah okolo seba. Namiesto toho, aby si si užívala prítomnosť, stále sa obhliadaš do budúcnosti, pretože sa obávaš toho, čo môže prísť. Pokús sa viac si užívať to, čo je teraz a neriešiť to, čo príde. Plánovanie je síce dôležité, no žiť pre prítomný okamih je oslobodzujúce.
Oranžová ruža

Si veľmi disciplinovaná osoba a vždy si ochotná podať výkon na 110 %. Si usilovná a tvrdo pracujúca a všetko, čo robíš, robíš s nadšením a láskou. Vždy sa snažíš rozvíjať a učiť sa nové veci a práca je jednou z najdôležitejších vecí v tvojom živote. Napriek tomu by si sa mala snažiť nájsť vo svojom živote rovnováhu medzi pracovným a osobným životom. Skôr či neskôr budeš chcieť po svojom boku niekoho, s kým budeš chcieť zdieľať svoj úspech.

Zdroj: youtube.com/Mind Oddities 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieKvízy