Žena drží muža za ruku
Pexels/ZARA HAMDANE

Muži nevedia vyjadrovať svoje pocity a myšlienky tak, ako my. Občas ich v sebe poriadne dlho dusia, až kým nevybuchnú. Našťastie, ako ženy máme veľmi dobrú intuíciu na to, aby sme si všimli, že s nimi nie je niečo v poriadku. Najmä, ak ide o tvojho partnera, ktorého poznáš ako svoje topánky. Ak muž robí tieto veci, máte problémy vo vzťahu.

Ak robí nasledujúce 3 veci, potom je zrejmé, že niečo nie je v poriadku a týka sa to aj teba. Zisti vďaka tomu, s čím má problém a úprimne sa s ním o tom porozprávaj.

3 znaky, že máte problémy vo vzťahu

Vyhýba sa intímnemu životu

Nechceme tým povedať, že mužom ide len o to, ale nebudeme si ani klamať. Ktorý chlap sa zámerne vyhýba milovaniu? A ak ten tvoj sa zrazu tvári, že nemá chuť, bude za tým určite niečo iné. Najmä, ak si ho predtým musela od seba doslova občas odháňať.

Je to easy, aj keď je vášeň silná, nedá sa jej podľahnúť vždy. Keď ho hryzie svedomie alebo pred tebou niečo zatajuje, bude sa ti vyhýbať v tomto smere, aby ti tak dal vedieť, že nie je v poriadku.

Nemá chuť sa s tebou rozprávať

Okrem se*u to môže byť aj celkový odstup. Máš pocit, že sa s tebou vôbec nechce rozprávať a je skôr podráždený. Rýchlo všetko otočí na hádku a nakoniec máš ty pocit, že si niečo urobila zle. Pritom len on nevie, čo so sebou a takto ti ubližuje.

Zároveň má možno strach, že keď sa s tebou bude rozprávať, téma sa otočí presne tam, kam nechce. Pretože ešte sám nevie, ako a čo ti má povedať. Radšej je preto ticho, než by sa mal pred problém postaviť priamo.

Chodí často preč za kamarátmi

Tretím znakom, že má evidentne vo vašom vzťahu problém, je fakt, že radšej a viac času trávi s priateľmi, než s tebou. Hlavne, ak to tak donedávna ešte vôbec nebolo. Naozaj sa stretáva s kamošmi? A ak áno, čo s nimi rieši? Možno aj teba a potrebuje od nich rady? Prečo od teba uteká?

Skôr, ako si budeš klásť otázku, či sa s ním rozísť alebo nie, zisti, čo je vo veci. Hľadajte riešenia a buďte k sebe navzájom úprimní.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating