Niekedy je naozaj zbytočné pokračovať v niečom, čo už zmysel nemá. Ak sa vo vzťahu už len trápiš, je časť z neho odísť. Bojovať o partnerstvo nie je zbytočné len vtedy, pokiaľ by tvoj partner opakovane nerobil tieto chyby. I keď je dosť zložité dať za všetkým hrubú čiaru, niekedy jednoducho nemáš na čo čakať. Naber odvahu a buď opäť šťastná!

Bez dôvery vzťah fungovať nikdy nebude. Ojedinelá lož sa dá odpustiť, veď predsa, všetci sme len ľudia, ale ak sa klamstvá opakujú a vedome sa celá pravda prekrúca, zo vzťahu sa vytratí aj tá posledná náklonnosť, čo je len krok od toho, aby sa vzťah úplne rozlomil. Polož si ruku na srdce, ako si môžeš plánovať budúcnosť s niekým, komu vlastne ani nemôžeš veriť? Taký človek ťa vie zradiť práve vtedy, keď to najmenej čakáš!

Samozrejme, nie každý deň je ružový a nie každý deň má človek chuť sa len usmievať. Ak je však úplne bežné pre tvojho priateľa vyvolávanie konfliktov a napätých situácii, mala by si spozornieť a dobre si rozmyslieť, či ti to celé stojí za to. Neustála kritika, či nespokojnosť? V takejto atmosfére sa necíti dobre nikto.

View this post on Instagram

One of the main reasons people come to our therapy practice is because they want to work on their communication.⁣ ⁣ They report that they “fight too much.” ⁣ ⁣ How are YOU at managing arguments between you and your partner? ⁣ ⁣ Do you blow up with rage, or are you calmer? ⁣ ⁣ What is it like going through these explosive arguments? ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ #sexandmagic #thesexhealer #amandapasciucco #lifecoachingandtherapy #hartfordhasit #weha #communication #communications #couplesgoals #couplesgoalsmotivation #argue #arguement #Arguements #communicationdesign #CommunicationSkills #communicationiskey #communicationagency #communicationstudies #communicationprivacy #communicationarts #communicationsagency #communicationvisuelle #Communicationstrategy⁣

A post shared by Amanda Pasciucco Sex Therapist (@thesexhealer) on

Si presvedčená o tom, že nadišiel čas riešiť vzniknuté problémy, no on nechce a jedine, čo ti dá sú vety typu „Už zase preháňaš, daj mi s tým pokoj“ alebo „To si myslíš iba ty, ja to tak nevnímam,“ to je dôkaz , že tvoja polovička ťa nevníma ako rovnocenného partnera. S takým chlapom šťastná naozaj nebudeš. Ber radšej nohy na plecia a utekaj od neho tak ďaleko, ako sa len dá!

Nehovoriac o tom, keď ešte zanedbáva vzťah. Ak má dlhodobo iné priority a na vzťah a na teba samotnú nemá čas, ani ty s ním nestrácaj svoje drahocenné minúty! Na takého muža sa v živote nemôžeš ani spoľahnúť.  Nebodaj, k tomu pridá ponižovanie, no to je už jasný signál, že takto šťastná nikdy nebudeš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.