Instagram/nastjastasia

Pamätáš si na ten moment, kedy si si uvedomila, že si sa zamilovala? Určite to bolo krásne precitnutie, po ktorom ti bolo jasné, že od tej chvíle už bude všetko inak. No vo vzťahu nastane ešte jedna podobná situácia. Ďalší moment, v ktorom si uvedomíš, že to nie je obyčajné pobláznenie, ale skutočná láska, ktorá sa premenila na niečo vážne.

Aj keď sa toho mnohí obávajú, občas ani nepostrehnú, kedy sa to stane aj im. Jednoducho to príde úplne prirodzene, pretože jeden druhého už vnímate ako niekoho, kto má byť po vašom boku.

Ak si z partnerových úst začula nasledujúce vety alebo si ich sama vyslovila, vedz, že aj vy ste sa prehupli do niečoho, čo môže mať skutočnú budúcnosť.

Kam by sme mohli ísť cez leto?

Otázky, ktoré napovedajú, že s tebou počíta aj o niekoľko týždňov, mesiacov či dokonca rokov, sú jasným dôkazom toho, že ťa tam vidí pri sebe. Vidí ťa v jeho budúcnosti a ani ho len nenapadne, že by to mohlo byť inak, preto sa odvážne pýta na plány, ktoré sú ešte ďaleko.

Čo kúpime tvojej mame, keď ju pôjdeme navštíviť?

Tvoja rodina je aj jeho rodina. Zaujíma sa o ňu, stretáva sa s ňou. Zároveň vás berie ako pár, preto sa o niektoré veci nestará ako jednotlivec, ale myslí na to, že ste v tom spoločne. Toto je už na svadbu, či?

Teším sa, že na tú svadbu ideme spolu.

Svadby sú udalosti, kde si človek ako partnera nechce vziať niekoho, koho ledva pozná. Veď ho uvidí rodina aj všetci známi, takže by malo ísť o človeka, ktorého už berie vážnejšie. Keď dostaneš takéto pozvanie, vieš, že si pre neho výnimočná a nebojí sa ťa zaradiť do okruhu jeho najbližších.

Keby sme mali dom, mohli by sme si kúpiť aj psa

Okej, tak toto snáď nepotrebuje žiaden komentár. Myslí na budúcnosť, na rodinu, zázemie i vážne záväzky. Či už ste svoji alebo nie, on ťa berie ako partnerku do života. Ak ešte spomenie aj deti, môžeš si už začať vyberať svadobné šaty.

Čo by si si želala na narodeniny?

Či ich máš už o pár dní alebo mesiacov, ráta s tým, že ich s tebou oslávi. A navyše, chce si byť istý, že ťa jeho dar poteší, takže sa pre istotu aj opýta na to, čo by si si prosila. Ak by si bola pre neho len prestupná stanica, vyhol by sa tomu, aby s tebou zdieľal dôležité sviatky. A plateniu za darčeky, samozrejme.

Mali by sme si našetriť nejaké peniaze

Finančnú otázku riešia páry, ktoré sú si vedomé spoločnej budúcnosti a zodpovednosti, ktorú im prinesie. Ak riešite spoločnú kasu či sporenie (aj prasiatko sa ráta), potom počítate s tým, že peniaze miniete na spoločný život. Aj šetrenie na dovolenku je záväzok.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating