Instagram/iamraffaelecerracchioofficial

Mať niekoho len na jednu noc je riskantné. Buď to skončí vzťahom, pretože si dvaja ľudia sadnú, alebo to skončí fiaskom a tým, že muž po s*xe ženu opustí.

Najčastejšie sa to stáva práve babám, ktoré sú narodené v týchto znameniach. Majú v sebe niečo, čo neprinúti chlapa zostať.

Rak

Žena v tomto znamení je veľmi náladová. Často s ňou má problém niekto vydržať v jednej miestnosti, preto býva sama. Od vzťahu očakáva bezpečie, ochranu a muža, ktorý by bol milý, pretože to v živote nepozná. Keď sa raz zapletie s chlapom, ktorému dá svoje telo, vycíti jej zraniteľnosť.

Odíde od nej, pretože sa bojí toho, že by na ňom bola závislá. Nikto predsa nechce žiarlivú partnerku, ktorá nedovolí mužovi dýchať.

Lev

Hoci vie Levica každého ohúriť a svojím správaním aj prekvapiť, na vzťahy má smolu. Vie byť stredobodom pozornosti, no akonáhle zhasnú svetlá reflektorov, nevie, ako sa má správať. Túži po mužovi, ktorý by bol jemný, galantný a mal by vysoké postavenie v spoločnosti.

Je náročná, preto s ňou nedokáže držať skoro žiadny muž tempo. S*x na jednu noc nevyhľadáva, no keď sa to stane, muž ihneď odíde. Príťažlivej a okúzľujúcej ženy sa bojí a nevie si s ňou predstaviť život.

Ryby

Empatická žena v znamení Ryby nemôže nájsť svoju spriaznenú dušu, hoci sa urputne snaží. Ešte si neuvedomila to, že láska je jeden z aspektov v živote, ktorý prichádza nečakane. Stále má na očiach ružové okuliare a čaká na svojho princa.

Keď sa už niekomu podvolí a dovolí mu, aby sa pomilovali, je z toho sklamaná. Namiesto toho, aby bol partner pri nej, zmizne. Vycíti jej potrebu niekoho mať (niekoho vlastniť) a vie, že by bol v zlatej klietke.

Váhy

Na jednej strane túži po vzťahu, no na druhej strane by si rada užívala slobodu čo najdlhšie. Milovaniu na jednu noc, alebo priateľstvu s výhodami, sa nevyhýba, no po čase očakáva vždy viac. Najprv ju baví nezáväznosť, no neskôr zistí, že by s daným mužom chcela mať vzťah a po čase s ním aj bývať.

Chlapi od nej často utekajú, pretože si pripadajú ako na horskej dráhe. Nechcú partnerku, ktorá poriadne nevie čo chce.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy