Niektorí muži majú neuveriteľnú superschopnosť – dokážu vycítiť, kedy na nich už žena zabudla a práve vtedy sa jej pripomenú.

 „Začalo ma to trápiť,
takí sú chlapi, že radšej sa vrátiť,
ako ťa mať stratiť nadobro…“
Takto nejako to spieva aj Ego vo svojej novej skladbe.

Dokážu sa z tvojho života vypariť zo dňa na deň. Zahodiť všetko, čo ste spoločne budovali a nikdy sa neobzerať späť. Kým tebe neostalo nič iné len oči pre plač a zlomené srdce, on si veselo pláva životom ďalej a tvári sa, že sa vlastne ani nič nestalo. To si však ešte neuvedomuje, o čo prišiel. No skôr či neskôr mu to dôjde. Nepoznám žiadnu tajnú formulku, podľa ktorej si muž uvedomí, že ťa vlastne nikdy nemal nechať ísť. Jednoducho im to dôjde. Zväčša je už však (chvalabohu) neskoro.

@cindybruna #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Dôvody, pre ktoré ťa vtedy nechal môžu byť rôzne. Ba dokonca tam nemusí byť žiadny špeciálny. Vážim si mužov, ktorí dokážu otvorene hovoriť o tom, čo cítia. Ktorí s tebou dokážu jednať priamo a úprimne. Kiežby bolo takých viac, ušetrili by nám niekoľko prebdených nocí a spytovaní svedomia o tom, čo sa asi mohlo pokaziť a či sme nemali niečo spraviť inak.  Často sa však stáva, že dôvod býva natoľko malicherný, že sa nám to boja povedať.

@tati_vk 🎀 #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Každá žena, ktorá si tým prešla sa v tom nájde. Prvé dni sa hneváš, nedokážeš sa na nič sústrediť a miešajú sa v tebe rôzne pocity. Tento zmätok prejde v žiaľ a v neskutočnú túžbu dať to všetko do poriadku, si schopná a ochotná odpustiť a zabudnúť, len aby sa vrátil. On je však už niekde inde a ty si začneš pomaly uvedomovať, že tadiaľ cesta nevedie a potrebuješ sa pohnúť ďalej.

A tak veľmi opatrne ale predsa začneš znova ožívať, prídeš na to, že nie každý, kto odíde pre teba znamená stratu, a že si vlastne zaslúžiš viac. A vtedy, keď sa cítiš plná sily a energie, keď rozdávaš úsmevy všade na vôkol a priťahuješ k sebe nových ľudí sa zrazu ozve on. Ten, o ktorom si dúfala a modlila sa nech sa vráti. Ten, ktorému si možno aj písala a volala no on to všetko ignoroval. Ten, na ktorého sa ti už skoro podarilo zabudnúť… Musíš pozbierať všetky svoje sily na to, aby si mu dokázala neodpovedať. Pripomeň si, koľko času a energie ťa stálo dostať sa tam, kde teraz si. On si možno uvedomil o čo prišiel, možno to aj NESKUTOČNE ľutuje, no možno sa len začal nudiť a o chvíľu sa celý tento scenár zopakuje. Nebuď jeho hračkou, nebuď „ženou na zavolanie“. Muž, ktorí ťa naozaj miluje vie, že si to nezaslúžiš a nikdy by ti to neurobil.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.